Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom akivel vonzódu...

Van egy barátom akivel vonzódunk egymáshoz. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel körülbelül fél éve kezdtünk jobb viszonyba kerülni. Lány vagyok az ismerősöm fiú. Nagyon jó vele beszélgetni, elmondok neki sok mindent és ő is megnyílik előttem. Elég sok a korkülönbség közöttünk, 6 év.

Úgy alakult, hogy átjött hozzám egyik este, nem volt itthon senki. Dumáltunk, aztán leültünk filmezni. Félelmetesebb filmet néztünk, ezért odabújtam hozzá közben. Aztán így alakultak a dolgok, elkezdte cirógatni a melltartóm alatt a hasam (ilyen sportmelltartó szerűség volt rajtam, látott már korábban is olyanban),aztán elkezdte simogatni a mellem. Nekem nagyon jó volt, ő is felizgult közben, de nem ment tovább. Aztán megfogtam a kezét és leállítottam, mert még nem is csókolóztam és egy ilyennel bekezdeni azért nem semmi szerintem. Aztán arról beszéltünk, hogyha most belemegyünk ebbe, akkor az nem-e kínos lesz a későbbiekben mert viszonylag gyakran találkozunk. Mondta hogy nem akar kapcsolatot (nemrég ért véget az előző), és nem akarná hogy szerelmes legyek. Aztán egy kicsit még maradt de már nem történt semmi. Mikor elbúcsúzott azt mondta majd találok valakit, megölelt és elment.

Mivel már volt időm átgondolni a dolgot, arra jutottam, hogy irtóra bánom hogy nem történt több mint az a simogatás. Ki akarom próbálni ezeket az intim dolgokat valakivel, de még egy ideig biztosan nem lesz senkim, mert olyan szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy az idősebb pasik jönnek be, és emiatt nem igazán adódik alkalom ismerkedni. Szeretném vele kipróbálni ezeket, mert megbízom benne és vonzódok hozzá. Nem tudom tudom-e érzelmek nélkül csinálni, de neki azzal nem kellene foglalkoznia mert nem lennék olyan mint valami "rajongó". Ha nyilvánosan találkozunk gond nélkül levegőnek nézném ebben teljesen biztos vagyok.

Szerintetek beszéljek még erről vele vagy engedjem el? Ha azt mondja hogy nem , akkor én azt is túlélem, de ez így nagyon idegesítő nekem hogy még van lehetőség rá.


2018. júl. 8. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem gondok vannak az értékrendeddel. Találj rendes kapcsolatot és ott majd intimitást, így egyél közönséges vagy, tisztelni való tulajdonságot nem mutatsz fel.
2018. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engedd el! Ha te magadban lezárod, akkor már nincs lehetőséged rá! ;) Nem értem miért kellett az elsőt lepontozni, de ettől függetlenül értelmes választ írt, mindenféle irónia nélkül.

Az olvasottak alapján a srác próbál tisztességes lenni, ne rotsd el! ;)

2018. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne rontsd el - Akár többféle értelemben.
2018. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég közönséges *

Hopp elírtam

#1

2018. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le az első válaszolót, komolyan elgondolkodtam azon amit írt.
2018. júl. 10. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Az kevés ha elgondolkoztal,cselekedj is úgy, ne úgy mint egy utolsó...
2018. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!