Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége csak a...

Az emberek többsége csak a jóban barát?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre sok helyen hogy az emberek addig vannak ott amíg minden oké, buli. Ha valakit ér valami anyagi/egészségügyi/családi gond, sokan eltűnnek, kis túlzással elérhetetlenné válnak.


Ez miért van? Tisztelet a kivételnek.



2019. júl. 17. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, velem is csak addig álltak szóba emberek, ameddig valami érdekük fűződött hozzá, ahogy úgy látták, ez az érdek megszűnt, onnantól kezdve már nem is foglalkoztak velem, pedig előtte úgy viselkedtek, mint akik a csillagokat is lehoznák nekem az égről... Szánalmasak és kétszínűek az emberek, kivétellel nem igazán találkoztam.
2019. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló vagyok, rengeteg nő is érdekember sajnos, ahogy rájönnek, hogy nincs sok pénzem, azaz nem vagyok "jó parti", onnantól kezdve láthatatlan vagyok számukra.
2019. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Cigi, pia, kölcsön. Addig kellesz.

De ha meg kéne fogni a lapátot, jajjjj neharagugggyyyy, már megvettük a csalit a halaknak.

2019. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét esettel találkoztam életemben. Ezekből szeretek a szépre emlékezni, mert szerencsés vagyok és abból volt több. De nem mondom azt, hogy nem ütöttem meg soha a bokám.
2019. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Álltalában igen, de azért vannak akik segítenek a benne vagy a rosszban is bár az sajnos nem olyan sok ember.
2019. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért inkább nincs "barátom", "barátaim".
2019. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyanok, mint a galamb, meg a politikusok: mikor lenn van, a tenyeredből eszik, amikor már fönn van, szarik a fejedre.
2019. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!