Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy eltávolodtatok valakitől és olyan emberek akik ezzel a személlyel jóban vannak elforditják a fejüket az utcán ha meglátnak?

Figyelt kérdés
Nekem van ilyen tapasztalatom.Az illető személynek a szomszédasszonya,pedig nem is ismer,csak köszönő viszonyban voltunk.Múltor mentem az autóbuszra,köszöntem neki,rámnézett,majd lassan méltóságteljesn elforditotta fejét és ment tovább.Nem tudom miket mondhatott róla a "kedvesbarátnőm"és mi inditja erre az ilyen embereket?Az hogy elfordultam tőle az ő hibája.Állandóan magáról beszélt,minden témából kifolyólag a saját problémájánál kötöttünk ki.Cinikusan befelelgetett,nem adott meg egy alaptiszteletet.Ha összejöetl volt nála utólag mindig mesélte kiket hivott meg és abban is célzások voltak becsomagolva,hogy engem persze nem hivott meg.Gondolom most megvonási tünetei vannak,hiányzik neki a beszélgetés,mert mindig meghallgattam,irogatott időnként,hogy jó lenne beszélgetni,meg hiányzik neki a társaságom.Egyszer mikor találkoztunk mondta,hogy már ki volt éhezve ilyen beszélgetésre-persze minden róla szólt és szépen lassan úgy alakult,hogy egyáltalán nem keresem.

2017. okt. 9. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátnőd tipikus energiavámpír gyökér, aki lelki szemetesládának használt. Dobtam már ilyet barátságot, nem is egyet. Ő is pletykákat kezdett rólam terjeszteni, az a baj, hogy ezzel nem lehet mit tenni, csak azt ,hogy ne érdekeljen miket mondhat rólad. :/

Elhiheted, biztosan szenved, hogy nincsen kit alázgatnia, nincsen aki meghallgassa türelmesen, majd kimutatja a foga fehérjét másnak is, az ilyenek lebuknak majd.

2017. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezt jól irtad,az ilyen szenved de nem azért mert annyira szeret és elveszitett,hanem azért mert ahoyg irod nincs kit alázgatni,a másik fölé kerekedni,kipanaszkodni magát...multkor mikor egy közös barátnőnkkel sétáltunk és összefutottunk engem szinte figyelembe se vett,sablonosan megkérdezte hogy vagyok,utána mikor mentünk tovább hozzátette ha lesz időm találkozhatunk,csak rábólintottam,nem érzem úgy hogy magyarázkodni kellene neki.Ezt a hátat forditgatós beszélgetést eljátszotta a saját házamban is,akkor azt is megkérdezte van-e benti wc-nk pedig nem először volt nálam,meg nem vagyunk olyan lepattantak(igaz ő paraszt családból származik lehet nekik nem volt).Általában én voltam náluk,igy kényelmesebb volt neki.A születésnapomra se jött,nem is köszöntött,küldött valami célozgatós játékfelkérést az interneten a születésnapomon,de két szót,hogy boldog születésnapot nem volt képes irni.És mikor eljött a közös barátnőnk,hogy felköszöntsön ő is jött vele...akkor volt ez a fürdőszobás beszólás is.
2017. okt. 9. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Látszik rajta a sértettség,megbántottság.Gondoltam,hogy szereti azt kapni amit adott-azt hogy figyelembe se kell venni a másikat,de úgy látszik forditva ez nem tetszik :-)
2017. okt. 9. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki pletykák alapján alkot véleményt másokról, ott is komoly probléma van.

Velem előfordult már, hogy valaki eltávolodott tőlem és különféle pletykákat kezdett el terjeszteni rólam - olyanokat, amelyeket csak ő tudhatott.

Pletykából kellett megtudnom, hogy eltávolodott tőlem, később ő is ezt sunyi módon megerősítette.

Ha én el szeretnék távolodni valakitől, meg szeretném szakítani vele a kapcsolatot valamiért, nem látom értelmét annak, miért terjesszek róla bármit, "miért lenne ez jó nekem"...

Nem tudom, egyesek miért viselkednek rosszindulatúan ilyen helyzetben.

2017. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem valószinúleg a sértett önérzetét kompenzálja ezzel.
2017. okt. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!