Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban létezik olyan ember...

Valóban létezik olyan ember aki nem szeret külföldre utazni, világot látni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
#10: A szállást, kajarendelést, bérlést, útbaigazítást stb. hogy kérsz minimum folyékony angol nyelvtudás nélkül (hogy ne hagyjanak faképnél az első alkalommal, amint elkezdesz habogni a szavak után keresve vagy nem érted meg amit a másik mond). Ami ennél is durvább pl. a franciák viselkedése. Anno nővérem pár napot töltött náluk, angolul kommunikált és min. 3 helyen nem álltak vele szóba (nem azért mert ne tudtak volna angolul). A németek is köztudottan pikkelnek a nem német nyelvű emberekre. És hiába világnyelv az angolt sok helyen még most se értik (vagy inkább nem akarják érteni). Na ezért fontos, hogy külföldre utazásként tudjon nyelveket az ember.
2019. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha van ember, aki mindent leszervez, szállást, utazást, kajálást, MINDENT, nekem csak a pénzt kell beleadnom, abból se sokat, akkor szeretem. Ha magamnak kéne mindent megszerveznem, akkor soha nem mennék.
2019. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sok országban voltam már nyelvtudàs nélkül utazàsi irodàval is lehet menni bár az esetek többségében magunk szerveztük itthonról
2019. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!