Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más is, aki úgy érzi...

Van itt más is, aki úgy érzi rossz helyre született?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem utálom Magyarországot (csak azt, ami itt folyik, de az már más téma). Azt is tudom, hogy lehetne ennél sokkal rosszabb pl. egy fejlődő országban stb.

Egyszerűen mégis úgy érzem, mintha nekem "nem itt kéne lennem" és nem ide való vagyok... Nem itt képzelem el a jövőm és néha már szinte lelkiismeret furdalásom van emiatt, és nem tudom elnyomni ezt az érzést magamban.

Van itt közületek valaki, aki szintén így érez? Ha igen, tudna róla mesélni kicsit?



2019. júl. 19. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A hely semleges a felfogás ad pozitív vagy negatív töltetet a tapasztalatoknak. Az emeleten hogy szépen fogalmazzak történt egy kis baleset mikor a disznó szintjére kerültünk. Ugye, az vagy amit megeszel és ez sajnos gondolati síkon is igaz. Ilyen mértékű naivitás nagyon ritka a világban mint ami itt van. Nem a hely a rossz hanem a gondolkodás, életszemlélet, életmód...
2019. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalasod, egy eletunk van, tegy ahogy jonak latod. En sem erzem itt jol magam, valahogy nem talalom a helyem, de kikoltozeshez nem vagyok eleg bator :/
2019. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
8%

Elképesztően rossz hely LETT Magyarország, kezdve a fasiszta tanárokkal telexart oktatástól, az elcigányosodott országunktól, Budapesten ijesztően sok lett a cigány az elmúlt években, benyitnak lakásokba fényes nappal Budapest Belvárosában, eszméletlen mit tettek Magyarországgal, az önérzetes rendőr a tisztességes embert kergeti, nem a cigányt, hihetetlen ami itt folyik.

Borzalmas förmedvény miközben a korrupt politikai elit úgy gazdagodik az emberekre költendő EU pénzekből, hogy már belefulladnának a pénzbe, csak azért mert megtámogatták anno 2010 előtt az ellenzéket illegálisan gyűjtött kampánypénzek visszaosztása folyik azóta. Jogszerűtlenül jutottak hatalomra, mit vársz tőlük, mert ez sem érdekelne ha nem kéne a cigányoktól félni, hogy már a német közértlánc cigány biztonsági embere is terrorizálja a magyart, nagyon szomorú.

2019. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha hasonlóan érzek. Ez egy nagyon szomorú érzés számomra, hogy ez a közösség ennyire lépült, mármint Magyarország, a nemzet, a magyar nép. Többet néztem ki magunkból.
2019. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én naponta érzek így, nem tudom elnyomni és nem is akarom. Így érzek mivel az emberek ezt az érzést váltják ki belőlem nap mint nap. Egyetemet elvégzem aztán megyek ki a testvérem után Németországba. Lesz a tudásomhoz/végzettségemhez illő munkám és fizetésem, nyelvet jól beszélem úgyhogy azzal nem lesz gond.


Magát az országot nem akarom itt hagyni és sajnálom, de ilyen emberek között én nem bírok élni. Ha van is egy napom ami egy darabig egészen jó, biztos, hogy összefutok egy olyan emberrel aki egy perc alatt képes levinni az életről a negativitásával. Ezen kívül meg nem vagyok hajlandó egy olyan országban élni ahol a végzettségemmel az átlag emberektől jobban keresnék, de még úgy is csak felét vagy annyit se annak, mint ami azért a munkáért járna.

2019. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!