Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nyeljem le a büszkeségem?

Hogyan nyeljem le a büszkeségem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy lelkileg összeomlottam, és sikerült szétkúrnom a párkapcsolatom. A lány anyja most rühelly én is őt. Igazából ez a levegőben volt már. A lány még mindig szeret, de azt meg most basztam el, azzal hogy az anyját szapultam. Neki a család az elsőy holott a családja elég... olyan amilyen.


Egyre inkább érik bennem az, hogy elmegyek hozzájuk, és bocsánatot kérek, de képtelen vagyok kizárni azokat a gondolatokat, amik ilyenkor a fejemben cikáznak. Megsértettem mindenkit, a lány csalódott bennem, és ráadásul egómat is nehezen tudja figyelmen kívül hagyni, hogy a provokáció kölcsönös volt a lány anyja felől is.



2019. júl. 20. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az marad, hogy megpróbálsz elnézést kérni, de azért állj ki magadért is. Mondd meg hogy nem akartad őket megbántani, és egy félreértés volt, de úgy érzed, nincsen igazuk hogy tartósan haragudjanak, és legközelebb ne provokáljanak vagy valami ilyesmi.

A csajnak meg mondjad, hogyha komolyan gondolja akkor kiáll magáért és érted. Ha nem akkor valami kamu van a dolog mögött.

2019. júl. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Maradj büszke! Ha most meghunyászkodsz, akkor rálépsz a papucsodás útjára, és pár év múlva azt veszed észre, hogy egyfolytában bovsánatéet esedezel.
2019. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!