Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek? Tegyem félre...

Ti mit tennétek? Tegyem félre a büszkeségem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú haverom, nagyon jól elbeszélgettünk, hülyéskedtünk, már-már a flörtölés határait is súroltuk, de én olyankor leállítottam, de folyt tovább a beszélgetés,stb. Aztán egyre kevesebbet keresett, kerestem én egy ideig, meg is kérdeztem, hogy van-e ennek valami oka, de azt mondta dehogyis, nincs, aznap és másnap még beszéltünk. Aztán ennek ellenére ez volt az utolsó beszélgetésünk, én nem akartam keresni, úgy gondoltam nem erőltetem másra a barátságomat... De az utóbbi időben nagyon hiányzik, gyakran álmodom is vele, ami elég furcsa érzés(mivel már vagy 2hónapja nem beszéltünk)... Egyáltalán érdemes félre tenni a büszkeségem? Vagy elege lett abból,hogy nem flörtöltem és ő többet akart volna? Attól félek,hogy esetleg félreértene...sőt, én magam sem tudom miért érzek így, tényleg alig 1-1,5 hónapig voltunk "haverok",de akkor napi szinten sokat beszéltünk.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2017. febr. 17. 16:59
 1/5 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Valószínűleg többet akar. Ne várd el tőle hogy a vágyai ellenére csak simán barátok legyetek. Szerintem ő így(azzal hogy nem keres) teljesen kulturáltan a tudtodra adta hogy nem akar egy olyan kapcsolatot amiben ő max egy barát lehet és azonnal leállítod ha többet akar.
2017. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Feketeruhasember ***** válasza:
Mi fiúk utáljuk(legalábbis én nagyon) amikor a lány se tudja mit akar. Szórakozzon más érzelmeivel de ne az enyémmel, én így állok ehhez.
2017. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat! És persze én megértem, nem akarok senki érzelmeivel játszani.

Én rákérdeztem erre is egyébként nála..hogy nyugodtan mondja el,hogyha erről van szó, csak tudjam miért nem szeretne beszélgetni, és azt mondta erre is,hogy nincs semmi ilyen, megértette,hogy én nem férfiként tekintek rá és csak poénkodik.

2017. febr. 17. 17:25
 4/5 EmmerichB válasza:

Nos tipikus reakció. Lehet hiányzik, de jobb nem keresni. Mind a kettőtök számára ez az előnyös döntés. Ez nem büszkeség kérdése, puszta racionalitás. Plusz, csak mert azt mondja, nem az bántja, hogy bizonyos értelemben te visszautasítod, az még nem jelenti az igazat is mondja. Csak kellemetlen lenne neki beismernie. Na ez tényleg büszkeség.


Plusz meggyőzésként, gondolj bele fordítva: Dumálgatsz, egy sráccal, flörtölgettek, és te kezdenél többet érezni. Ő pedig, húzna egy határt eddig és netovább. Be is tartod, de csak egy határvonal a te érzésed nem változtatja meg, és nem vonzódsz kevésbé a másikhoz. Előbb utóbb kellemetlenné válna, hogy vele beszélj és jobbnak tűnne inkább kerülni.


A távolság tartás nem feltétlenül rossz. Logikus. Na meg ez csak haverság, amiről írsz, nem is barátság. Haverok amúgy is jönnek-mennek.

2017. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, #4 igazad van. Jobb lesz így. :\ A hiánya majd megszűnik,egyszer... :)
2017. febr. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!