Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 170cm magas férfiak a mindenna...

170cm magas férfiak a mindennapi életben mennyire súlyt benneteket a "magasság-diszkrimináció"?

Figyelt kérdés
Volt már olyan,hogy verekedésbe keveredtetek egy nálatok jóval magasabb férfival? Ki került ki győztesen?
2019. júl. 20. 11:49
1 2
 11/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
0%
Onnan tudom, hogy tisztában vagyok a képességeimmel. Tudom, mi a hátránya és az előnye a magasságomnak, a testi erőmből próbálom a maximumot kihozni. Régóta sportolok, magasságomhoz képest jó izomzattal rendelkezek, a crossfit edzések meg kihozzák az emberből azt a tulajdonságot, hogy nehezen fárad el - ergo mikor az átlag ember lihegve térdel, én még akkor is körbeugrálom és röhögök rajta.
2019. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
39%
Egyébként nem értem, miért 0% a válaszom. Ha egy nyilvánvalóan hízóra hajazó nőt (sok esetben férfit is) lekövéreznek, egyből megy a hiszti, hogy "betegség" meg miegymás, pedig tudna rajta változtatni. Egy alacsony embert (férfit), aki TÉNYLEG nem tud ezzel mit kezdeni, meg cseszegethetnek halálig? Szóltam már neki szépen, csúnyán, halkan, kiabálva, próbáltam már kerülni a társaságát, de egész egyszerűen mindig ott sompolyog körülöttem, és várja, hogy mikor csaphat le egy magas labdát. Tipikusan az a szitu, amikor másból nem ért, csak abból, ha szétszaggatják a száját...
2019. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sújtja őket. Az alacsonyabb kollégákat, haverokat kevésbé veszik észre, nagyot kell villantaniuk, sokkal jobbnak kell lenniük kb mindenben, hogy képben maradjanak.
2019. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Semmenyire, a magassag nem korlatozo tenyezo.


Btw, gyerekkorom ota kuzdosportolok (karateval kezdtem, aztan kungfu, aztan nemi kempos kanyarral a thai box-ig jutottam), elhiheted, hogy a testi adottsagok sokkal kevesebbet szamitanak, mint a kepzettseg. Kaptam mar en is ki ugy nalam majd 10 centivel alacsonyabb sractol, hogy csak butan neztem. Igen, ennyivel jobb volt.

Nyilvan nagyon kiegyenlitett, profi vagy amator bajnoki szinten mar siman szamit a testalkat, de ott is elsosorban a suly - nem veletlenul vannak sulycsoportok, a magassag sokkal kevesbe.

Es amugy aki a fizikai ero vagy harcban elert gyozelem alapjan “rangsorol”, azert az igen egyszeru vegleny lehet.


Emberi erteket, eszt, erzelmi intelligenciat, kommunikacios kepesseget, barmilyen belso erteket semmilyen kulso tulajdonsag vagy harci tudas nem helyettesit.

2019. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!