Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek el sokkal több...

Miért néznek el sokkal több mindent a fiúknak/férfiaknak, mint a lányoknak/nőknek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7 legjobb gyerekkori barátommal a mai napig napi kapcsolatban vagyunk 8an, konkrét kis zárt közösséget alkotunk (+mostmár 5ünk családja), 3an még az ovitól vagyunk, +2 általanos iskola, + 3en csatlakoztak be 18-20as éveinkben a kis bandankba.

35-38évesek vagyunk, én ezekről a férfiakról tudok nyilatkozni.

Tudod madarat tolláról, embert barátjarol...

Persze megvolt nekünk is az iszunk hányunk belefekszünk korszakunk, amikor a legyet is megdugtuk volna röptében, csak az se állt volna velünk nyomi kockákkal szóba... Páran próbáltuk külföldet, de ez sem szakította szét a barátságainkat, mára közös vállalkozast/okat építettünk és belátjuk, hogy ritka nagy szerencsénk van, hogy így kitart a barátságunk... Nade a lényeg.

Számunkra az nem férfi, aki minden nőt megdug, a férfinak családja van és az neki az első, vagy legalább törekszik rá, hogy legyen... Aki mindenkit megdug, azok max érettlen fiukák... ha bármelyikünk akinek van felesége, vagy párja, csak félrenéz, mi többiek egyből be szoktunk avatkozni, és elbeszélgetünk vele róla, hogy biztosan úgy látja e, hogy megéri ez?...nem mindig mi voltunk az élet császárai, és biztosan hiányzik e neki az a tehetetlenség érzés... 26 éves korunkban lett együnknek elsőként baratnője, valószínűleg ez tartott minket együtt ennyi éven át, hogy bazi nagy luzerek voltunk, csak egymásra számíthattunk mindig. Nekem amúgy 5 éve van párom, 3 éve feleségem és van egy 3 és egy 1.5 éves kisfiam én azóta tartom magamat férfinak, mikor elősször tartottam a kezemben a kisfiam a kórházban.. Azki iszik, az aki drogozik, az aki nem bír lemondani a cigiről... aki nem képes vegigseggelni 2-4 évet pl egy iskolában, hogy új ismeretekre tegyen szert... Ezek is senkik a szemünkben. Es semmiképen nem "férfiak"...

Nos a káromkodással megyűlt a bajunk, főleg, hogy a vállalkozásunk alapjai a gyerekek... 3-4 éve sikerült leszoknunk, illetve átszoknunk választékosabb káromkodásra, én személy szerint csak azóta latom/illetve hallom, hogy mások mennyit káromkodnak... Annyira az életem része volt, hogy gyakorlatilag fel sem figyeltem rá...

Mi szándékosan rászoktunk, hogy a kutya fáját, nőjjön be az orrod lyuka, rézfán fütyülő, tökorrú, kuksóhelyho, es hasonlóakra...

Szerintem mai férfi képemnek abszolút férfiatlan, ha valakinek ocsmány a szája...


Nos igen a "társadalom" egy bizonyos részének igen az általad említettek "elfogadottabbak" férfiaktól...

De en meg azt mondom, hogy férfitól sem szabad elfogadni ezeket... Aki egész életében meg akar rekedni, vagy már meg is rekedt egy szinten, az így fog élni tény...

De aki karriert akar, az műveltebb emberek társaságát keresi. Es nem vegyül ezekkel a rétegekkel. Az nem vezet sehová...

Mindigvelképedek, pl ilyenkor mikor mindenki szedi a barackot, egész facebook azon poénkodik, hogy pálinka így, pálinka úgy... Ha csak megemlítem valakinek, hogy 7 éve nem ittam alkoholt, akkor csodabogár vagyok... Néha úgy érzem, ebben az országban szinte mindenki alkoholista...

Bocsánat, ha kesze kusza, diszlexiam van, és nagyon nehezen fejezem ki azt, amit szeretnék. Mindenesetre remélem érthető így.

2019. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Négy példát írtál, és mind baromság.

Nem tudom milyen hozzád hasonlóan fogyatékos társaságod van, akik így vélekednek, de az nem a 8 milliárd emberben működő abazolútum.

A te valóságod nem mindenkié.

2019. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a záras kulcsos dolog, basszus, emberek vagyunk döntésekkel, nem zárak meg kulcsok.
2019. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!