Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szeretem és miért...

Miért szeretem és miért kielégítő ezeket a videókat nézni? Www.Youtube.com/watch? V=sdG3VrG8f6w

Figyelt kérdés
Miért érzem azt hogy megkönnyebülök ha végignézek egy ilyen videót? Nem vagyok ideges,feszült,stresszes, de az ilyen GTA videókat valamiért nagyon szeretem nézni, semmi értelmük de még is.

2018. aug. 8. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Menj pszichológushoz ha hülyének tartod magad, de az érdekesebb, hogy még ezt a pixelháborút se sikerült belinkelned rendesen.
2018. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam hülyének, fölöslegesen mennék él és réndes válaszokat vártam.
2018. aug. 8. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert leköti a figyelmed és a stressz egyik legjobb gyógymódja. Én inkább ASMR videókat nézek (illetve próbálok olyan fizikai aktivitást művelni, ami szintén leköt az agyalás helyett).
2018. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, király azt hittem csak én nézegetek ilyeneket, vanank ilyen videókból több 10 milliós nézettségűek ahol csak repked az ember szóval nem hinném hogy csak én szeretném az ilyet :D
2018. aug. 8. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, menj el dolgozni, csinálj valami hasznosat és akkor majd nem lesz időd ilyeneket nézni és nem is lesz hiányérzeted miatta. Az ilyen videók akkor nézhetőek (általában) ha unatkozik az ember.
2018. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!