Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek majdhogynem tökéletes...

Ismertek majdhogynem tökéletes embert?

Figyelt kérdés
Akik mindenkivel kedvesek es meg a kornyezetuk se tud roluk rosszat mondani mert olyan mertekben nem árt senkinek sem?
2019. júl. 22. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen; nekem példaképértékű. Gyakran élek őgy meg helyzeteket, hogy próbálok úgy reagálni vagy cselekedni, ahogy ő is.
2019. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ismerőseim fele ilyen.
2019. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Reggelente szoktam látni egyet a tükörben.
2019. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem tökéletes (olyan nincs), de az általad írt kritériumoknak teljesen megfelel.
2019. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Sokakról gondoltam már, de ahogy jobban megismertem őket, akkor kiderültek dolgok. Nem feltétlen arra gondolok, hogy rossz emberek. Persze olyan is volt bőven, aki nagyon kedvesnek tűnt. A szemedbe. Aztán a háta mögött mindenkiről máshogy beszélt. De sokak életét gondoltam már tökéletesnek. Aztán kiderült, hogy nekik is ugyanolyan problémáik vannak, mint bárki másnak.
2019. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tökéletes, de van akit láttam közel állni hozzá. A nagyapám pl. nekem az volt. Jóságos, aranyszívű, szorgalmas, szerény csendes ember volt. Sosem volt haragosa. Amióta meghalt, a családunkban felborult az egyensúly.
2019. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tökéletlenül tökéletesek vagyunk.
2019. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyanokat akik az én szememben közel állnak a tökéleteshez. Persze ezt nem lehet objektíven megítélni és alapból nincs tökéletes, de értitek miről beszélek... az élet minden területén a maximumot hozza, társasági ember, jó tanuló-sportoló, szorgalmas, vannak eredményei, van párkapcsolata, stb.

Irigy vagyok ezekre az emberekre (3 ilyen van a környezetemben) de persze tudom hogy nekik is vannak hibáik. Ez nagyjából közös mindegyikőjüknél: mértéktelen beképzeltség, idegesítő panaszkodás arról hogy ők mennyire fáradtak mert lenyomtak egy maratoni tanulást, fociedzést munkát anyámkínját mert persze mindenben a legjobbak kell legyenek hogy legyen mire irigykedni akik hallgatják.

Meg persze lenéznek mindenkit aki valamiben rosszabb náluk, vagy csak más. Ennek ellenére a 3-ból 2-t szeretem mert különösen intelligensek, lehet velük beszélgetni stb. De tökéletesek akkor lennének ha nem lenne bennük ez az izzadtságszagú kényszer hogy elmondhassák a világnak ők mennyivel jobbak és szorgalmasabbak mindenkinél és mennyire lenéznek minket halandókat.

2019. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a sógornőm. Egy tünemény.

Ha lenne hozzá képességem, akkor olyan szeretnék lenni mint ő, de sajnos nincs. (És még gyönyörű is volt fiatalkorában!)

2019. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de az én szememben az ilyentől az ég óvja a másikat, mert nagyon nem az, aki.
2019. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!