Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakorit elárasztották a...

Gyakorit elárasztották a depressziósok, te sajnálod őket vagy megveted őket?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Együttérzek velük, 8 évig nekem is volt.
2019. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom őket, mert a közmondás szerint minden betegség gyógyítható. De nem minden beteg.
2019. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézegetem őket sajnálkozva de azért valamennyire szánom őket és együtt érzek velük. Megvetni a világért se vetném meg őket, szerintem nincs nagyobb tapló a világon annál aki sérült, esetleg beteg emberekre fújjog.
2019. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom es nem is erdekel epp az elobb irtam ki egy kerdest errol bar boztoa nem vagyok depis mert aki depresszios az nem beszel rola csak kivancsi vagyok bar megbantam hogy kiirtam pedig nemreg tettem sajna nem tudom hogy kell torolni.Nekem amugyis minden mindegy.Ha reggel fel sem kelek akkor sem erdekel.De tudod jogos a kerdesed mert szanalmasak mint pl en... Nem mindegyik de en az vagyok
2019. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem a GYK-t árasztották el a depressziósok, hanem egyre több a depressziós ember. És nem sajnálni, vagy megvetni kell őket. Segíteni kell, úgy, ahogy tudunk. Az a probléma, hogy ezt a fajta állapotot nálunk szégyellni kell, holott jóval fejlettebb országokban az emberek min. 80 %-a pszichológushoz jár, önszántából. Itt meg ha valaki beutalót kap - és el is megy -, akkor őrá ferde szemmel néznek. Pedig csak a lelke beteg.

Ez a társadalmi jelenség zavar Téged?

2019. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Aki nem érez együtt velük annak nincs szíve, megvetni őket pedig barbárság.
2019. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Bárki kerülhet nehéz élethelyzetbe, amiről nem feltétlenül tehet. Senki nem tehet arról, hogy éppen hogy érez...én együtt tudok érezni velük.
2019. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tűnik fel, hogy elárasztották volna, mármint... eddig is ennyien voltak!


Van, akivel együttérzek.


De aki a saját butaságából került ilyen mély helyzetbe, és esze ágában sincs változtatni rajta, csupán önsajnáltatásért jött ide... hát őket hadd ne kelljen sajnálnom... 🙂🙂🙂🙂🙂

2019. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8-assal. Sajnálom őket, de ha az önsajnáltatáson és a sült galambra váráson kívül nem akarnak mit tenni a helyzetük ellen, akkor hamar elmúlhat a sajnálatom.
2019. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se, leszarom.

Nekem is van, klinikai, nem ön-diagnosztizált. De egy idő után mindenki rájön hogy az hogy az interneten kisírja a bánatát nem segít semmit. Ahogy nagyon más sem. Ez egy biokémiai jelenség az agyban. Együtt kell vele élni, ez van. Nekem ha sokat vagyok a napon és az étrendem nagy részét hús teszi ki a cukrot lehetőleg kizárva az segít valamennyire. De ennyi.

2019. júl. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!