Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziósok ti hogy oldottát...

Depressziósok ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, 1,5 éve nincs barátnőm, azóta ugyan voltak szexkapcsolataim, de valahogy mindig csak annyiba maradt. Tulajdonképpen egy ideig teljesen jól elvoltam, de az utóbbi hónapokban egyre inkább erősödött bennem ez a probléma. Olyan tehetetlennek érzem magamat, semminek nem vagyok hajlandó nekiállni, minden untat, pocsékul érzem magamat. További szexkapcsolatok gondolata se dob fel egyáltalán. Nagyon hiányzik a régi normális életem. A mostani csak olyan monoton, bemegyek a melóba, hazajövök és nagyon unom magam, folyamatosan csak kattogok. 1 hete kezdett teljesen elszakadni a cérna, akkor rendesen leittam magamat. A héten odáig fajult a helyzet hogy az exemtől kértem segtíséget, ideig óráig jó is volt, de valahogy folyton kattogok, nagyon változó a hangulatom.

Gyakorlatilag teljesen el vagyok felejtve.



2014. jún. 14. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Önsegítő csoportba járok, megtanultam szeretni, igyekszem fejlődni amennyire tudok, ha lenne pénzem, akkor pszichoterápiára is járnék.
2014. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te legalább tudsz vkihez fordulni, én felvágtam az ereimet és elájultam, de sajnos nem véreztem el.
2014. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen valamennyit segít, de ő már nem az életem része, tisztában vagyok vele hogy nem számítok neki se, igaz elindulni jobb volt, minthogy homokba dugjam a fejem. Amúgy teljesen megértem azt amit érzel, tudom hogy ilyenkor nehéz valamerre is lépni.
2014. jún. 16. 08:10
 4/5 anonim válasza:
Én úgy süllyedtem depresszióba hogy gyakorlatilag nem is vettem észre. Teljesen üresnek éreztem magam, az életemben nem volt semmi örömforrás. Folyamatosan rossz dolgok történtek velem olyanok is melyektől előzőleg féltem is hogy megtörténnek de végül megtörténtek, sajnos. A családom sokat segített. Ők mondták nekem hogy valami nincs rendben és ez szépen lassan elgondolkodtatott hogy ez nem mehet így tovább. Folyton körbevesznek, megértenek, támogatnak és segítenek ez több hónap után segített. Szerintem keress valahogy társaságot akár személyesen vagy interneten, mondd el a gondodat másnak, add ki magadból az a legjobb. Gondolj optimista dolgokra és döntsd el hogy megváltozol. Sok sikert!
2014. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Legyen egy hobbid.

Ez lehet zene hallgatástól kezdve a kertben történő molyolás

legyen egy háziállatod.

És 29vagy ideje lenne gyerekvállaláson gondolkozni még nem késő.

Vagy kezdj számítógépes játékokkal játszani. Nekem is ez segített.

De tényleg mind1 mi az csak foglaljon le és találd meg benne az örömöt.

Ui: A piát ragd le mer nem lesz jó vége egy idő után :/

2014. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!