Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy az idősebb...

Miért van az hogy az idősebb nők nyitottabbak a fiatal lányoknál?

Figyelt kérdés
Én legalábbis ezt tapasztalom.Pedig fordítva kéne lennie mert egy idősebb nő láthatta hogy az elmúlt 30 évben sem változott semmi Magyarországon,csak rosszabb lett.Nehéz társat találni,nem lehet lakáshoz jutni,Nem lehet megélni a fizetésekből stb.Míg egy fiatal lány nem tapasztalt még annyi rosszat mint az idősebb nők.Mégis azt látom hogy az idősebb nők nyitottabbak,mosolygósabbak,barátságosabbak.A fiatal lányok még inkább rosszkedvűek,komolyak,be vannak savanyodva.Mosolyt ritkán látni az arcukon és nem szívesen beszélgetnek idegenekkel.Miért van ez így?Vagy rosszul látom?
2019. júl. 23. 14:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Öm... oké?

Nem tudom, a nevem nem Réka.


18/L

2019. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Pedig én biztos voltam benne hogy te vagy az.Ugyanez a stílusa volt neki is.És kb.18 éves lány.
2019. júl. 23. 17:40
 23/23 anonim ***** válasza:

Akkor legalább látod, hogy nem csak én gondolom így.


18/L

2019. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!