Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti miben napoztok otthon...

Ti miben napoztok otthon legyen lakás vagy ház: fürdőruha vagy meztelenül?

Figyelt kérdés
Egyik szomszéd szólt, hogy miért napozom meztelenül. Nem közszeméremsértés. Miben napozzak otthon? Fürdőruhában? Mások miatt én biztos nem.
2019. júl. 24. 18:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Logikus. Én menjek szoliba, amikor szívesebben napozok (nem a 40 fokban, amúgy a fejemen vizes cuccal, közben locsolom magam), amiért hogy más vadidegen le lásson. Ahha, nagyon logikus. Kérdezz meg egy jogészt, hogy sértek-e bármi jogszabályt. A válasz: nem. Alkalmazkodjak másokhoz? Ne vicceljünk. Nem fogok. A napozás pedig nem csak a barnaság miatt van, kiülök olvasni vagy nézni egy filmet. Nehogy már más végett vegyek fel fürdőruhát.
2019. júl. 24. 19:27
 12/32 anonim ***** válasza:
76%

Emberek, itt egy iskolapéldája annak, mi a gond a mai világgal.

A világ forogjon körülöttem, nehogy már ÉÉÉÉÉNN!!!!!! legyek tekintettel másra.


Az a baj, hogy a kérdezőből már túl sok mászkál világszerte. :(

2019. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem vágod, hogy nem én megyek át máshoz? Nem kell a más kertjébe, teraszára tekintgetni.
2019. júl. 24. 19:39
 14/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha elnézel a naplementébe, de a tekinteted útjába esik egy jó nagy kupac kutyaszar, akkor a te nénikéd, hogy miért nézed a naplementét, vagy annak a nénikéjét, aki nem takarította fel a kutyaürüléket?
2019. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%
Lehet lepontozni, de szerintem a kérdezőnek van igaza. A saját háza, úgy flangál otthon, ahogy akar. És igenis, ne nézelődjön át a szomszéd! Az a surmóság, nem pucéran napozni a saját teraszán.
2019. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%

Vannak ilyen magamutogató emberek, ez valami zavar a fejében.

Én 20 éves vagyok, 56 kg a 170 cm-hez, napozni is szoktam otthon a kertben, de gondoskodom róla, hogy senki ne láthasson meg.

Engem zavarna.

2019. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én 27 leszek, 49kg szilikonnal együtt, 164cm. Nem magamat akarom mutogatni. Csíkok nélkül napozni szeretek. Nem érdekel ha valaki lát-e. Ha lát, ha nem, így a komfortos. Én nem nézelődöm más teraszára, ha ott napoznak. Egyesek itt nézelődni mennek ki? Jobbra balra?
2019. júl. 24. 20:40
 18/32 anonim ***** válasza:
33%
Az nem magamutogatás, ha valaki az otthonában meztelen. Pont.
2019. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

#18

Ha a nagyszobájában meztelen, az nyilván nem magamutogatás, de ha egy nyitott teraszon, ahova bárki beláthat leskelődés nélkül, akkor az az, még ha helyrajzi szám szerint magánterület is.

De felőlem a Kérdező úgy csinál magából látványosságot, ahogy akar, egyelőre ő faggatódzik itt erről.

2019. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Megpróbálom primitíven leírni: Kimegyek a teraszomra, nem hangos zenét hallgatva, nem táncolva, nem magamat mutogatva: viszek vagy könyvet vagy bármit ami szórakoztat. Napozni. Ennyire rövid. Én nem nézek szét, max odapillantok, de ez egy mp.
2019. júl. 24. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!