Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti miben napoztok otthon...

Ti miben napoztok otthon legyen lakás vagy ház: fürdőruha vagy meztelenül?

Figyelt kérdés
Egyik szomszéd szólt, hogy miért napozom meztelenül. Nem közszeméremsértés. Miben napozzak otthon? Fürdőruhában? Mások miatt én biztos nem.
2019. júl. 24. 18:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%
Az tök izgalmas, hogy a nő szégyellje magát, de ha részeg csövesek, vagy elvileg kulturált férfiak kapják elő a farkukat, hogy belehúgyozzanak a világba, az nem közszeméremsértés.
2019. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16%

#21

De, AZ a közszeméremsértés, ez csak ízléstelenség!

2019. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%
Fenntartom, hogy a saját teraszán hadd napozzon már abban, amiben akar!
2019. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk sehonnan nem lehet belátni az udvarra, pàrom is, én is, napoztunk már kint meztelenül, de csak ha a gyerek nincs itthon.(10 éves)

Oldalt borostyánnal befutattva minden, szemből a kocsibeálló, a kiskapu is tömör fakapu, esélytelen belátni.De ha nem így lenne, biztos nem jönnék ki ruha nélkül.

Sőt, többször is szeretkeztünk már kint az udvaron, a medencénél, a tujáknál, a kerti bútoron.

De mondom, semmi ilyet nem csinálnánk, ha bárki beláthatna.

Javaslom, te is tartsd tiszteletben a szomszédok kérését.

2019. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló, azt kérdezem akkor, hogy téged zavarna-e, ha a szomszéd, akinek nem olyan a kertje, mint a tiétek belátna? Ismétlem, az lét be, aki szándékosan oda néz. Nem az utca közepén napozunk. Gyerekünk nem nekünk van, a gyerek mellett én sem meztelenkednék.
2019. júl. 25. 17:04
 26/32 anonim ***** válasza:
22%

Nem napozok otthon. A szembe szomszédom 2 szintes házban lakik és imád leskelődni. Egész nap azt nézi ki mit csinál. Semmi kedvem ahhoz, hogy napozás közben lessen és arra hokizzon.

A kerítésem alatt is belátni. Anyám régebben napozott a kertben bikiniben, és nem egyszer volt az, hogy megálltak és kukkolták. Már ő se napozik itthon.


Ha téged nem zavar akkor hajrá, azt csinálsz a saját kertedben amit akarsz

2019. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%
Én most már csak azért is csinálnék egy vidit róla, abból meg egy gifet, felpattint pár portálra és próbálja meg örökre eltüntetni a netről. :D
2019. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
34%

Saját kertedbe, udvarodban, úgy és akkor napozol jársz kelsz meztelen amikor csak akarsz.

Magánterület nem közszemérem sértés, nem kell és nem kötelező mások kertjébe bámulni leskelődni.

2019. júl. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%

Otthon meztelen napozok. Egyrészt így tudok nyomok nélkül jól lebarnulni, meg én nyár legelején amikor már olyan idő van hogy nem fagyok meg kint, már meztelen vagyok hogy legyen alap színem. Én sokat járok nudista strandra de csak simán egyedül leginkább napozni, fürdeni, meg olvasni szeretek a földön fekve, és így tényleg jó. Társasággal nem járok nudista strandra de akkor már amikor erre kerül sor annyira nem barnulok hogy legyenek fürdőruha nyomok és akkor simán elvagyok a strandon fürdőruhában is.

Szoláriumba meg ilyen mesterséges barnuló helyekre én nem járok, mert szerintem ez nagyon nem természetes.

Otthon az udvarra nem lehet belátni. A terasz is úgy van elkerítve hogy az oldalsó szomszéd nem lát oda, szemből meg nagyon nincs is aki oda lásson mert dombos helyen lakunk majdnem a mi házunk van legfeljebb és a szembe szomszéd pedig nem lát fel úgy a teraszra ha ott fekszek a napozó ágyon akkor telibe meglásson. Meg nagyon nem is tud oda lesni mert elég magas kerítésünk van ami teljesen zárt, nem lehet belátni. A párom direkt azért csinált ilyen kerítést hogy ne lásson már be az utcáról akárki.

2019. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%

Hozzánk a nyaralóban az utcáról a szomszédból is be lehet bizonyos helyről látni. Én nem szoktam zavartatni magam. Szeretek meztelenül lenni...

39N

2019. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!