Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok Budapestről?

Mit gondoltok Budapestről?

Figyelt kérdés
Én Pesten jártam suliba és Pesten dolgozok már évek óta. Nekem nem jön be nincs nyugalom zsúfolt kötekedős részeges zsivány emberek.Prolik.Pl . Siofokon ami ilyen kisváros feeling sokkal jobban érzem magam.
2019. júl. 27. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem tényleg gyönyörű város főleg este DE csak a turista részleg és a nevezetességek. Azon kívül egy csövestelep kb. De ez mindegyik varosnal így van.
2019. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én agglomerációban élek, korábban nagyon sokat jártam a városba (tanulni, dolgozni), de nem szerettem. Nekem ez most egy nagyon kényelmes helyzet, hogy közel élek a fővároshoz, peremkerületben dolgozom (a belvárosba nem kell bejárnom egyáltalán). Tehát ügyet intézni, szórakozni, bármi miatt könnyen eljutok, ha szükséges, de nem vagyok rákényszerítve, élhetem a kényelmes és kellemes vidéki életem nyugodtan.
2019. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretem. Szép, minden közel van, minden nyitva van, kicsit szemetes de hát ez ilyen.
2019. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokat járunk fel Budapestre, főleg színházba. Mi nagyon szeretjük.
2019. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kerdesekrol mindig az az uti film jut eszembe, ahol az angol uti filmes pasi Budapestre latogatott, a belvarosban jartak eppen, A Blaha kornyeken, es akkor kijelentette, hogy most a varos lepukkantabb reszen jarunk. Es kozolte, hogy a legjobb modja Budapest felfedezesenek ha felulsz egy hajora a Dunan.


Amugy, ja, en se szeretem. Oda meg kellene legalabb 3 metrovonal, hogy ne legyen annyira zsufolt.

2019. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Már az üknagyszüleim is itt éltek, nekem ez a természetes közegem. Minden más egyéb a furcsa.

Viszont az igazsághoz tartozik, hogy aki Budapesten bugris, nagyrészt "kötekedős, részeges zsivány ember" vagy proli, az nem feltétlenül budapesti, annyi már a mindenhonnan felszivárgott ember Budapesten.

2019. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnyomor van, főleg a belső részeken.

Tegnap jártam a Nagykörúton, ennyi ember egy rakáson valami brutális.

Szinte sodorják egymást.


Sok helyen lepukkant, igazán csak a belső, túlzsúfolt helyeken szép (de ott is koszos), romlik a közbiztonság, a kertesházas részekről annyi idő bejutni, mint az agglomerációból.


Én sajnos itt nőttem fel, várom a napot, hogy elköltözhessek.

2019. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fel megyek látogatóba ugyan ezt tapasztalom,nagy a hangzavar is,több ismerősöm el jött már onnan és nem bánták meg,igazad van,szerintem ha teheted költözz el, sok sikert :-)
2019. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nincs mihez hasonlítanom, itt születtem, élek. Nekem a kötekedős az alap, 10 éves koromtól kialakult bennem, hogy ki tudom zárni, kerülni.
2019. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jô, de nem rossz.
2019. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!