Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Angliából hazatért magyarok,...

Angliából hazatért magyarok, ti milyen negatívumokat tapasztaltatok miután hazaköltöztetek?

Figyelt kérdés

Néhány ismerősöm akik több év után hazaköltöztek panaszkodtak hogy sokszoros inzultust szenvedtek el mukahelyeken, ügyintézés közben.

Pl. Munkahelyen ha megtudják hogy kint élt valaki huzamosabb ideig akkor "migránsnak" nevezik, folyamatosan zaklatják és sértegetik.

Szomszédok nem szólnak hozzájuk mert tudják hogy kint éltek és a vagyonukat nem hitelből teremtették meg.


A boltban és ügyintézés közben is inzultáló kommentek hangzanak el.


Vannak hasonló tapaszalataitok?



2019. aug. 4. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Hát én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, milyen környezeted van neked? Meg boltban??? Talán a homlokomra van írva, hogy hol laktam?😀 Esetleg kis faluban tudom ezt elképzelni, ahol julinéniéknek nincs jobb dolguk.
2019. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én itt kint vagyok, de most nyáron hazamentem idegeneknek inkább azt kamuztam, hogy pesti vagyok mert egyrészt hosszú és unalmas elmagyarázni h angliában élek mit dolgozom mennyit keresek, másrészt az emberek másként viszonyulnak hozzám. Amit nem szeretnék.
2019. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha úgy jössz haza, ahogy Hofi ismerőse jött haza Losziból, akkor megértem, ha n szeretnek.
2019. aug. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem tapasztaltam. Főleg, mert az ismerősök pucér seggel jöttek haza a kedvezmények miatt.
2019. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!