Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd mindig hangoskodik...

Szomszéd mindig hangoskodik korán reggel és nekem fel ébred a lányom mit tegyek hogy csendbe legyenek?

Figyelt kérdés

Szóljak nekik? Csongessek át?

Szexelnek és azt hallani 6-7 körül korán reggel


2019. aug. 18. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Először szolj nekik normális hangnemben, nem se.x közben rájuk csengetve. Kérd meg öket, hogy halkabban vagy másik szobában uzzék az ipart, mert gyerek van a szomszédban és áthallatszik. Ha nem veszik a lapot, akkor figyelj ki egy időpontot, amikor a pasi elmegy otthonról, de a csaj otthon marad. Jegyezd meg az idöpontot, majd amikor találkozol a pasival, mondd azt neki, hogy legyenek halkabban, mert abban a bizonxos x időpontban mindennél hangosabb volt a se.x. Ugyanez mehet akár forditva is, attól függ, melyik tűnik féltékenyebbnek.
2019. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

tegnap 20:57


Vagy inkább az élni és élni hagyni elv szerint él.

A gyerek is hangoskodik,a dugás is hangos.

1-1.

Mi a következő?Hangos hajszárító vs mosógép?

Hangos beszéd vs ajtócsapkodás?

Hangos WC-lehúzás vs konyhai robotgép?


Mindenki szólhatna pár dologért panelban mert a panel szar.Ha viszont nem szabtatjuk egymást kis dolgokért akkor jobb az életközösség is.

Ha meg szabtatjuk egymást,akkor ne csodálkozzon senki ha a másik sem lesz toleráns a zajokkal szemben.

2019. aug. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Emberek, komolyan...32 éve élek panelban, de a büdös életbe nem kellett szólnom semmiért senkinek, pedig képzeljétek 2 egybeépített 10 emeletesről van szó (azért lett így, mert mikor a telep épült, nem maradt elég hely a területen, hogy külön legyenek), tehát még nagyobb népsűrűség, és igen, itt is előfordult 1-2 apróság, hangos rádió az éjszaka közepén, kutya kizárása az erkélyre, ezért kutya alattuk levő erkélyek lehugyozása, lakásfelújítás, fúrógép, porszívó, dübörgő régi mosógép, igen, én is hallottam, ahogy egy felettünk lakó smasszerbácsi döngeti a legfrissebb luvnyáját, de tudnám sorolni még az emlékeket a '80-as évek végétől egészen a mai napig, de mi valahogy sose jutottunk el arra a bizonyos fabunkóját vesztett ősember-szintre, amire tényleg sokan lecsusszannak és olyan dolgokat akarnak elkövetni más lakók ellen, hogy nem tudom sírjak vagy nevessek. A panelben el kell viselni dolgokat, másképpen nem megy, nem lehet átnevelni a szomszédokat kényedre-kedvedre, ezt értsétek meg. Megszoksz vagy költözöl.
2019. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!