Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Panelban hangos a szemetledobó?

Most fontolgatjuk,hogy az elso emeleten megvesszuk a kiszemelt lakast. A folyoso kozepen van a szemetladobo. A nappalink mellett kb 3 meterre jon le a lakok szemete. 10 emeletes panel.Szinte a nappalink alatt van a nagy kommunalis kuka,amibe bele esik a szemet. Mi vasarnap voltunk megnezni a lakast,akkor nem hallottam semmit. Erdekelne ,hogy ez szerintetek hangos?? Koszonom elore is a valaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: panel, szemetledobo

  szept. 7. 13:38  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Csak akkor ha téglát, 12 db üres pezsgősüveget, autóalkatrészt, lyukas lábast dobnak le pl a 4. emeletről, vagy onnan fölfelé. A példákat nem most találtam ki, nálunk sűrűn előfordult.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont szept. 7. 13:42 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Tééééglàààt????? Most komolyan? Ha valaki tenyleg teglat dob le,ag nem gondolja,hogy zavarja a tobbi lako nyugalmat????!!!

# 2/20Időpont szept. 7. 13:43 Privát üzenet
Én inkább a csótányok miatt nem venném meg a lakást. Általában ahol zárt térben(tehát nem kinti) vannak a kukák, ott csótanyok is vannak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont szept. 7. 13:43 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
En is hallottam ezt a csotanyos dolgot. Viszont nagyreszt ezeket a ledobokat mar lezartak tudomasom szerint emiatt.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/20Időpont szept. 7. 13:46 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Nem költöznék olyan helyre, ahol használják a szemétledobót!!! Az ilyen épület tele van bogarakkal. Mifelénk már több, mint 30 éve senki sem használja az egész városban, tárolókat csináltak belőle.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont szept. 7. 13:47 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A nappalink alatt van a kuka? De jó is lehet ott szellőztetni...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/20Időpont szept. 7. 14:08 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
Igen, lehet hallani ha ledobnak szemetet. Én amikor régen panelben laktam hallottam. Meg a liftet is amikor elindult. Pedig nem 3m-re volt a lakástól. Plusz, ahogy írták előttem, nem véletlenül szüntették meg az új építésű lakásokban a ledobót: tűzveszélyes, vonzza a bogarakat, patkányokat, stb.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont szept. 7. 14:09 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

LEHET, hogy tévedek, de ÉN, úgy tudom, hogy a szemétledobók használata tilos egy ideje.


NEM 100%!!!



A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont szept. 7. 14:24 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
10 emeletes panelban lakom. Nálunk lehet használni a szemétledobót. Használja is mindenki a házból. Sehol nem olvastam, hogy tilos lenne. A ház gondnoka hetente 2x, mikor szemétszállítás van, rakja ki a kukákat. Lehet hallani, de nem vészes, meg az emberek nem este szokták ledobálni a szemetet. Napközben meg sem hallani. Bogaraink nincsenek. Nagy ritkán találkozom egy-egy pókkal, de talán 4 vagy 5-öt láttam eddig (2013 óta lakunk itt). Igaz, ki a 8.-on lakunk.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont szept. 7. 14:30 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
[link]

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/20Időpont szept. 7. 14:40 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Mindenhol vannak zajongó idióta szomszèdok?
A szomszédom minden reggel 8-kor elkezd flexelni, és ez megy másfél hónapja. Mit tegyek?
Ti mit tennétek a helyünkben?
Hatalmas buli van a szomszédban így kedd este. Hogy lehet ezért rendőrt hívni?
Feljelenthetem-e a hangoa szomszédomat?
Mire ebredtel ma reggel a panelban?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!