Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hatalmas buli van a szomszédba...

Hatalmas buli van a szomszédban így kedd este. Hogy lehet ezért rendőrt hívni?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi még sosem hívtam rendőrt. Már nem lehet elviselni 6 órája megy a dübörgés most már mikrofonba énekelnek üvöltöznek. Hajnalban meg kelek dolgozni de szét csesz az ideg. Beszélni nem lehet velük magasról tettek rá hogy oda mentem. Hogy kell ilyenkor rendőrt hívni? Falun lakunk.

2019. júl. 9. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Felhívod, kb így:

"Jó estét, XY vagyok. Z-ből hívom magukat, és csendháborítást szeretnék bejelenteni. Többször megkértem őket, tovább folytatják. A címem PV 00. Köszönöm!"

2019. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
112, és elmondod, mi a helyzet.
2019. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
A legkönnyebb akkor, ha rendőr vagy. Akkor abbahagyják.
2019. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%

Ui. A rendőröket nem érdeklik az ilyen pitiáner hülyeségek. Vannak gyilkosságok is...

Csapj fel rendőrnek és tartsd magadnál mindig a fegyvert. Akkor békén hagynak.

2019. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Felhívod a 112-t. Bemutatkozol, Tóth Béla vagy. Iszonyú zaj van a szomszédban, nem tudok aludni, már szóltam nekik de nem volt eredménye. Rendőri intézkedést kérek. A diszpécser még meg fogja kérdezni a címedet esetleg a telefonszámodat. (bár látszik) Ennyi.
2019. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

A velünk szembe lévő házban lakik egy pasas, aki rendszeresen késő estétől, éjjel 1-2ig üvöltette a Nótár Maryt, ráadásul ugyanazt a számot órákon keresztül. Tegnap kihívták rá a rendőröket, nem engedte be őket, de ők addig nem mentek el, amíg nem nyitott nekik ajtót. Úgyhogy de, kimennek.


Felhívod őket, elmondod hogy mivan, és szeretnéd kérni, hogy menjenek ki. Ennyi.

2019. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem javaslom. Mikor a szomszédunk férje meghalt, a nő bekattant évek múlva, felszedett valami zenész pasit és egy este akkora dorbézolást rendeztek a szomszédban az ablakom alatt, hogy még 2 órakor sem aludtunk a zaj miatt. Édesanyámat Mónikának hívják, többször mentünk át hozzájuk, hogy legyenek szívesek halkabban, aludna a gyerek is, stb, elénekeltek ez zenét, amiben “Mónikáról” énekeltek. Anyukám élettársa rendőr volt, felhívta a volt munkatársait, hogy ugyan nézzenek már ki hozzánk és szóljanak már nekik, el is jöttek, szóltak. A szomszédunk azóta nem beszél velünk, ránk se néz, óriási kerítést csináltatott, rajta hullámpala (mi csak második berlini falnak hívjuk), pedig előtte kerítésünk se volt, szabadon jártunk át egymáshoz, bármi volt a kertben a másiknál, kölcsön mertük venni, ilyen kapcsolatunk volt, amíg meg nem bolondult. Elveszik a kapcsolat, csak a sértődés lesz, nem lehet majd a szomszédra számítani.
2019. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Aztán hatalmas veszteség egy ilyen szomszéd... de tényleg.
2019. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Kimennek csendháborításra, én is hívtam már ki rendőrt, amikor hétköznap MINDEN ESTE 8-tól legalább hajnali 2-ig ment a visítozás 1 utcával arrébb és képtelenség volt aludni. Kimennek csendháborításra és komolyan is veszik. Azóta nincs ilyen.
2019. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Hála égnek befejezték mielött erre került sor. Pont az ilyen 'piti' ügy miatt nem tudtam a 112őt kell hívni vagy valami körzeti számot vagy ilyesmi. Azért költöztünk ki az isten háta mögötti faluba városról hogy nyugtunk legyen végre. De ezek jönnek sokszor (nem itt laknak csak 'nyaraló') és tojnak mindenkire. Az engem nem érdekel ha nem szól hozzám, egyik szomszéddal se beszélünk, fura alakok nekik csak kívülálló migránsok vagyunk itt. Végtelenül elkeserít hogy mindenhol vannak ilyen önző primitív emberek akik senkivel nem foglalkoznak :(
2019. júl. 9. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!