Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyerekszoba nélkül?

Gyerekszoba nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos 16 (-1) éves vagyok, és nincs saját szobám. A nappaliban alszom, és van egy íróasztalom a szüleim hállójában. Elég szegények vagyunk, és a mamám házában lakunk. Még tavaly sajnos ő elhunyt, de a testvére még itt él velünk. Kérdeztem, hogy be e költözhetnék oda, de úgyse lesz belőle semmi. Az a helyzet, hogy mire oda kerülne a sor már felnőtt leszek. Nos, nem is tudom minek a kérdés, mi a véleményetek?
2019. szept. 8. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekszoba nélkül is fel lehet nőni, persze ez így kényelmetlenségekkel jár.


-nem tudnál a szüleiddel cserélni?-az ő hálójuk lenne a te szobád, és a nappali lenne az ő hálójuk is.


-az elhunyt nagymamád szobájába nem kóltözhetsz be?-vagy abban lakik a testvére?

2019. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a szüleim nem fognak a nappaliban aludni, az elég valószínű. És de, simán beköltözheténk, de az anyum nem akarja kidobálni a bútorokat, és meg kéne egyezni a testvérekkel, hogy hogy van elosztva a ház. Meg elég szegények vagyunk, és lehet nem akarják majd megvenni, vagy nem tudom. Ez annál már bonyolultabb. Igaz hog, fel lehet nőni nélküle, de akkor is :(
2019. szept. 8. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sose volt szobám és még mindig nincs pedig már 22 vagxok.

Jövőre tudunk elköltözni de egyébként tulélhető bolt h nincs szoba

De mindenki máshogy viseli ezt

2019. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem egeszseges ez a helyzet. En a testveremmel kozos szobaban nottem fel, az sem volt epp a legidealisabb foleg kamaszkent.

Probald meg, hatha megkapod azt a szobat, de ha megse, ne csuggedj, valahogy bird ki ezt a ket evet, aztan dobbants a jobb elet es onallosag remenyeben. Nem kritizalom a szuleidet, elofordul hogy onhibajukon kivul kerul a csalad ilyen szegenysegbe. De te fiatalon sok mindent elerhetsz. Annyit probalj meg osszegyujteni 18 eves korodra, hogy egy kozeli nagyobb varosban ki tudj berelni egy szobat. Ez nem lehetetlen. Munkat barhol fogsz tudni talalni szinte. Ami nem ol meg, az erosit, szoktak mondani, ezert tarts ki, es az lebegjen a szemed elott, hogy magadnak es kesobb esetleg a gyerekeidnek te jobbat, sokkal jobbat akarsz.

2019. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ideális, de másik lehetőség a kollégium, ahol három másik kortársaddal vagy egy szobában, kötelező villanyoltás, miegymás...

Szar, de ez van.

2019. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!