Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak vicces szomszedaitok?

Vannak vicces szomszedaitok?

Figyelt kérdés

Mi volt az, amin szakadtatok a rohogestol?


A mamam szomszedja egy 70 eves oregasszony, aki nem veti meg az alkoholt. Egyszer mamamnal aludtam, es reggel arra keltem, hogy az iszakos oregasszony torkaszakadtabol visszakukorekol a kakasnak. :D



2019. szept. 14. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk az utcában lakik egy 80 éves nagymama aki alkoholista, reggel elkezd inni, délre holt részeg lesz, majd keresi a nemlétező macskáját. Estére össze szokott borulni egy padon vagy az út közepén. És ezt minden áldott nap megcsinálja.
2019. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a folyosón egy zizis bácsi kirakta a szentélyt az ajtó elé. Mária szobor, gyertyák, ördögűző vers, zsályacsokor, feszület. Azt mondta, tele van a lakása szellemekkel, és távol akarja tartani. Ezzel nem lett volna baj, csakhogy az egész folyosóra kipakolta, és mindenki kerülgette :D
2019. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk sok van

1.Sanyinak hívják és több éven keresztül próbáltunk vele kommunikálni postás stb általános szomszéd viszony témákról mindenre azt mondja csak ..basszdt meg !! 😂

2 számú ki tapasztalta mikor visszük a gyereket oviba és egy zoknit minden reggel tologat a kötélen közbe a zokni takarásában az idióta leselkedik hallgatózik mint valami kém 😁😂😂

A 3 as számú kiküldi a gyerekét halgatozni ha haza érünk szegény gyereket sajnáljuk mert nincs kedve az egészhez és a látszatra sem ad a kicsi be áll az ajtonkba nézz be ha hall vmi érdekes beszélgetést berohan mondani az anyukájának 😂😂 azért vicces mert először boszankodtunk de most már csak nevetünk rajta

4 es a növény házaspár aki közt kommunikáció de még jel beszéd sincs soha a női tagja odáig fajult hogy észre vegyük kis fenék nadrágban nyáron a fűvet simogatta hogy magára hozza a figyelmet , pucsít mint egy elme roggyant hetente többször is ha meglát minket lehajol semmi indok nélkül és vagy a füvet vagy a betont simitja nem értem ezt sem hogy MIÉRT ?? 😂😂😂 De vicces ez is 😀😂😂

2019. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én vagyok szerintem a legjobb, legalábbis a szembeszomszédaimnak próbálok örömet okozni, akkor ha írtják a szunyogokat kétfedelű repcsivel ami alacsonyan repül, nos, ha ez van akkor seprüt ragadok és elkezdem kergetni, de csak a kertkapuig. Sokszor csak engem néznek, és én ezt csípem, közben ordibálom, hogy Soros!! Meg azt, hogy "kemptréllll" nem tudom miért csinálom, kezdek félni.
2019. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Volt egy öreg fószer régebben a környékünkön, kék Trabija volt, és 1* vett valami alkatrészt, de az nem kellett neki, és mondta nekünk, hogy ő 700-ért vette, de nekünk odaadja egy 1000-ért (nem Trabink volt). A fura modora, kinézete miatt elneveztük B×i bácsinak.
2019. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Mikor vitte a bank a házukat, ők meg költöztek az önkormányzati panelba a gettóba... azon jót röhögtem! 😂😂
2019. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!