Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most éppen rólam pletykál az...

Most éppen rólam pletykál az egész utca. Normálisak ezek? Nektek is vannak ilyen szomszédaitok vagy csak az enyémek bolondultak meg?

Figyelt kérdés

Elballagtam középiskolából, leérettségiztem és felvettek a kiválasztott egyetemre, ugyanakkor rá kellett jönnöm, hogy az nem tetszik, nem nekem való és mégsem azt szeretném tanulni, hanem inkább mással szeretnék majd foglalkozni, ezért otthagytam. Idén felvételiztem egy másik szakra és mivel mások a felvételi követelmények, ezért még meg kellett csinálnom egy új érettségit is az egyik tárgyból, hogy felvegyenek. A köztes időben pedig elkezdtem egy OKJ-t, hogy addig is lefoglaljam magam valamivel és gondoltam, hogy így legalább tanulok is valami érdekeset vagy használhatót, de végül elég hamar otthagytam, mert nem így lett (nem tetszett, kb. nem tanítottak semmit, nem kellett csinálni semmit, a tanárok sem vették komolyan, egyáltalán nem is éreztem jól magam abban a közegben és egyébként sem akartam volna befejezni, mert két éves volt a képzés és egyetemre akartam menni). Azt követően pedig inkább otthon maradtam és egyedül tanultam az érettségire, csináltam még nyelvvizsgát is, illetve nyilván volt időm magamra és a barátaimra is.


Mint kiderült most az a pletyka járja rólam, hogy nagyon rosszak voltak a jegyeim és meg is buktam az érettségin, ezért nem mehettem egyetemre és ezért idén újra kellett érettségiznem. A rossz eredményeim miatt szakmát sem tudtam tanulni, de végül "bekönyörögtem" magam egy OKJ-ra, ahonnan végül kihullottam, mert nem tudtam hozni az elvárt szintet. Idén pedig valószínűleg szintén nem sikerült jól az érettségim és végleg letettem a tanulásról, emiatt "piszkos ügyekbe" (drog vagy prostitúció, mindkét verziót hallottam) keveredtem, mert az volt a célom, hogy majd ebből élek (mindezt gondolom arra alapozzák, hogy rendőrök jártak nálunk vagy esetleg arra, hogy a barátaim sokszor kocsival járnak hozzám, mert már hallottam, hogy erről is pusmognak, hogy idegenek parkolnak a házunk előtt).


Mikor ezt a sztorit először hallottam, akkor elröhögtem magamat, hogy ez nagyon gáz és nincsen olyan hülye, aki ezt elhiszi...de már volt, aki rákérdezett, hogy igaz-e valami belőle stb., illetve a nagymamám is meg volt rémülve, mert miket hallott rólam. Szóval ki vagyok akadva és mérges vagyok, nem tudom, hogy ki kezdte el terjeszteni ezt a hülyeséget és miért.


2018. jún. 27. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell tanulni leszarni mások véleményét. Ez a megoldás.
2018. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén? Ki nem szarja le... hülyékkel nem foglalkozom már pár éve :D
2018. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Na ezek az emberek azok, akik még életükben nem láttak bevándorlót, mégis rettegnek a terrorista migránstól, akit az EU a házukba akar költöztetni. Nem tudsz velük mit kezdeni, ennyire hülyék 😃


Ignorálás tiltás és társaik.

2018. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%

Xard le, én amikor évente 3x lemegyek anyámékhoz, egy hónapig téma vagyok az utcában, Kibeszélik a hajamat, a tetkóimat, a ruháimat, utána jönnek a tanulmányaim, a gyerekkorom, a feltételezések a magánéletemről, stb. Kell a változatosság az unalmas életükbe :D

Nekem olyanok voltak, hogy egyszer hazamentem vizsgaidőszakban és pár nap múlva anyám hallotta hogy engem am kirúgtak az egyetemről, biztos azért mert "nemnormálisan" nézek ki. Gimi után szintén, az egyetem szeptember 2. hetében kezdődött, emiatt azt pletykálták hogy biztos hazudtak a szüleim, nem is vettek fel, hiszen már szeptember oszt mégis otthon vagyok. Kva még nem voltam, de drogos már igen, abból kifolyólag hogy egyszer anyám elszólta magát hogy dolgozok egyetem mellett mert sajnos nem tudnak támogatni, erre a nénik összerakták hogy "ilyen fejjel" (=kék a hajam) biztos hogy nem kapnék munkát e ha mégis dolgozom akkor csakis droggal foglalkozhatok, ott nem számít hogy hogy nézek ki. Illetve egyszer terhes is voltam, konkrétan a városi nőgyógyászati rendelőben látott meg egy nő az utcából és hazaérve azonnal terjeszteni kezdte hogy xy lánya ott volt, vajon miért? Áh tuti terhes! Anyám áll a sorban a boltban, egyszer csak a pénztáros beszól: na hallom jön az unoka! Anyám: wtf? Pénztáros: jaj csak hallottam hogy K. Ilike látta a kislányodat x városban a nőgyógyásznál! Anyám csak állt ott és nem tudta hogy röhögjön-e vagy mit csináljon. Olyanokat tudnak kombinálni, hogy hihetetlen. Lakott az utcában egy bácsi aki anyám rokona, néha elmentünk hozzá segíteni. Szóval épp péntek volt, utaztam haza egyetemről, ahol x állomáson át kell szállnom. A bácsi épp kórházban volt aznap és a buszt várta, látta ahogy leszállok a vonatról de nem a buszmegállóba mentem ahonnan indul a csatlakozás, hanem elmentem a városba (időpontot kérni mentem szemészetre mert oda tartozunk, de ő ezt nem tudta kiolvasni a gondolataimból). Bácsi hazament és elpletykálta hogy de nagyra vannak anyámék azzal hogy tanulok, pedig valójában csak csavargok, pénteken is látott hogy a busz helyett elmentem csavarogni, otthon meg anyámék biztos úgy tudták hogy későbbivel jövök. Piszlicsáré kis xar dolgokkal foglalkoznak, ez tartja őket életben. Anyámról is elterjedt már hogy csalja az apámat mert a boltban szokott beszélgetni egy pasassal. A pasas a barátom apja :D

2018. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
75%
Az ember a bizonyíték arra, hogy Isten nem létezik. Ha létezne tuti nem ad ki a kezéből ilyen selejtet. 😂
2018. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

"Mint kiderült most az a pletyka járja rólam, hogy nagyon rosszak voltak a jegyeim"


Na és? Ebben az országban az a menő, ha valakinek rossz jegyei vannak! Az senkit sem érdekli, hogy felnőtt korodra vagy csöves leszel, vagy tengődni fogsz, de az a menő, ha rossz jegyeid vannak.

2018. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fish1 ***** válasza:
100%
Én röhögni szoktam az ilyeneken. Saját magukat minősítik ezzel. Az ilyen emberek nem mernek a saját házuk táján söprögetni, mert félnek, hogy milyen szemeteket találnak, így inkább mások életében turkálnak, addig se kell szembesülniük saját magukkal.
2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es, Uram Isten, milyen helyen laktál te?
2018. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
100%

Mordorban :D (Szabolcs megyei kisváros - csak a neve város- tele öregekkel és cigányokkal, 2 km-re a román határtól).

Kajak az a környék 50 évvel visszább van az időben mint az ország nagy része. Megáll egy autó a házad előtt, már a fél falu találgatja hogy kié lehet és miért jött hozzád. :D

2018. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Jajajajj, nálunk is ilyen az egész falu. :D

Jelentem, én is drogos vagyok és nagy gengszter! :D

2018. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!