Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek vannak vicces szomszedo...

Nektek vannak vicces szomszedos storyaitok?

Figyelt kérdés
Ha igen elmeselitek oket?

2017. okt. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat, nem tudom mennyire vicces, nekem inkabb kellemetlen.:D

Baratommal megbeszeltuk, hogy atjon hozzank 12-re. Kicsit elaludtam, szoval rohantam zuhanyozni, es egy szal melltartoban meg rovid gatyaban jarkaltam utana a hazban. Hallottam a csengot, ahh gondolom ez tuti o, nem fogok felvenni egy polot az ajtonyitasert. Szoval en ilyen siman kinyitottam az ajtot melltartoban, mert a baratomra szamitottam, erre meg meglatom hogy a 70 eves szomszed Marika neni all velem szemben, es csak annyit mondott, hogy veletlenul hozzajuk dobtak be a mi levelunket, nekem adta, es nevetgelve elment.😀

2017. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy szám, de nekem nagyon muris volt :D

Épp az imént vittem le a szemetet, elmentem a szomszéd öreglány lakása előtt hatalmas fejhallgatóval a fejemen. A lépcsőfordulóban sikerült kiszakítanom a zsákot, levettem a fülest és elindultam vissza a seprűért, pont szembetalálkoztam vele, amikor kinézett egy hangos "Mi a ku va anyádat csinálsz már" kíséretében.

Gondolom nem kell leírni milyen képet vágott, amikor vigyorogva ráköszöntem :D Mire visszaértem, rendesen be volt zárkózva :D

2017. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy 90 év körüli vénasszony a szomszédban. Egy ilyen görnyedt hátú, otthonkás, fejkendős nénikét képzeljetek el. Mielőtt mi odaköltöztünk, ő hetente átjárt a telkünkre, mert a házának a lábazata a mi udvarunkban volt (a házfala volt az oldalsó kerítés) és ezt ő lepermetezte, hogy ne tegye tönkre a gaz. Mivel nekünk volt 6 kutyánk, ezért elmondtuk neki, hogy ne jöjjön át majd mi kigazoljuk és tettünk egy lakatot a kapura amin keresztül átjárt. Na innentől kezdődik a sztori. Ülök a gép előtt, játszom, erre azt hallom, hogy akutyák égtelenül ordítanak. Gondoltam biztos macskát láttak, vagy ilyesmi. Miután vagy tíz perce ugattak, abbahagytam a játékot és kimentem megnézni, hogy mi van. Nem hittem el, de az öreglány ott ült összekuporodva és bőgve a kapu sarkában, körbevéve a hat ugató kutyával. Kirohantam, bezártam a kutyákat, összekapartam a vénasszonyt és megkérdeztem, hogy mégis mi a szart csinál és egyáltalán hogy jutott be. A válaszán mégjobban meglepődtem, mivel jött lepermetezni a lábazatot, ezért 90 évesen, a 25 kilós permetezővel a hátán átmászta a 2 méter magas, tüskés kerítést.
2017. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy dadogós nő a szomszédban, akinél félévente másik pasi lakott. Mindet lehúzta pénzzel, stb... Egy férfi szomszéd csúnyákat pletykált a nő háta mögött, és egyszer a nő besokallt, és szemtől-szembe kérdőre vonta. A férfi elkezdte szidni, de a nő mivel dadogott, nem tudott úgy visszaszólni ahogy szerette volna. Ezért hirtelen egy jó kövér csulával adott ultimátumot a csávó pofájába. Szembeköpősdit játszanak a szomszédok 😄😂🤣😝😜
2017. okt. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
13%
Mi a szomszedainknak rendszeresen tartunk musort az ablakparkanyon keresztul. Neha felcsendul egy kis Pasztacsira muzsika. Van hogy egy kis ajandek is atrepul. Kissebb aprosagok. Szeretjuk este hallgatni veszekedeseiket kocsi butykoleseket. Egy kis nagyi sztori meg persze Balazska a kis huncut. A malnasuk meg incsiklando.
2017. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!