Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beáll a szomszédom a kapum...

Beáll a szomszédom a kapum elé? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen ezt csinálja. Tettem ki táblát “tilos megállni, kapubeálló” de hiába. Van hogy dolgozni se tudok elindulni, mert a szomszédot kell hajtani. Egy iroda van abban a házban, nem lakik ott, nem érdekli hogy jóban legyen bárkivel. Simán beáll a kocsibeálló kapuja elé. Kihívtam a közterületeseket, de nem csináltak semmit, szerintük szabályosan áll ott, mert nekem nincs jogom (!) elzárni a közterület egy részét a parkolás lehetőségétől (az a kapu 30 éve ott van). A rendőrség is kijött, ők azt mondták kérjem meg hogy álljon arrébb, mást nem tudnak tenni mert nem szegett törvényt.

Már nem tudom melyik szerv tanácsolta hogy szállítassam el a sajàt pénzemen a kocsit majd pereljem be az összegre az embert.


Hogy lehet ez?


2019. szept. 27. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#9 azt flexel vagy akkus flexel simán kinyitja. Levágja a lakatot és csá. Ha kell megszűnteti úgy ahogy van.
2019. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok! Az nem szabálytalan, ha másnak a kapujába beáll és akadályozza az illetőt a ki-bejutásban? Én úgy tudom, hogy az. Mi az, hogy nem lehet vele mit kezdeni?
2019. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De elméletileg szabàlytalan. Fura ez a kérdés hogy mindenki azt mondja ezt megteheti, még a rendôrség is. Én am màr nyakon vàgtam volna rég.
2019. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem teheti meg, hiszen a járdán is pl.szabálytalan parkolásért büntetés jár, ahogy a zöldterületen parkolásért is.

Ha meg akadályozza a forgalmat, akkor elszállítják és utána kifizettetik vele a szállítási költséget is.


Szerintem a kérdező át lett cseszve és senki nem akart foglalkozni az üggyel, mert sok papírmunka.

2019. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a kérdező át lett cseszve és senki nem akart foglalkozni az üggyel, mert sok papírmunka."


Velem is ez történt, kapu elé beálltak, a közteresek ki sem jöttek, a rendőrök kijöttek, felhívták hogy álljon arrébb aztán elmentek. A kocsi meg ott maradt. Másodszorra már a rendőrök sem jöttek ki, mert hogy már "intézkedtek".

2019. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt egy suttyó, aki rendszeresen beállt a kapum elé. A szomszéd terepjárójával odébbhúztuk...egy kicsit odébb. Az utca végére. Azóta nem láttam ideállni.
2019. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Azért vágjátok, hogy mennyire elb_aszott országban élünk, hogy a drága szeretett rendőreinkre sem lehet már számítani. Aztán ha valaki saját maga intézkedik, akkor meg öntörvényeskedésért előállítják. Ku_rva tetves korrupt világban élünk!
2019. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Megrendeltem a parkolásgátlót! De nem normális hogy nekem kell ezzel szórakozni meg pénzt kiadni rá. Már én is úgy gondolom hogy senki nem akart foglalkozni az üggyel, a parasztja meg úgyis visszaáll ugyanúgy utána. Önbíráskodni, kárt okozni nem akarok, ez a parkolásgátló pont jó lesz. De azért nagy poén lesz ha engem fognak megbüntetni mert felszereltem a “közterületre”
2019. szept. 28. 10:47
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam egy kifelé vezető járdát a házamból, mert esős időben igazi mocsár van a hézam előtt. Mindig rááll a járdámra a tetű.

Többször jelentettem már...volt hogy a kapumba állt be úgy, hogy ki se tudtam tolni a biciklit.

Hívtam már rá rendőrt is, de még én lettem letolva hogy mit képzelek hogy nem tetszik nekem ez.


Én végigkarcoltam a kocsiját, és bekentem kutyaszarral, sárral.

A leveleit el szoktam szedni és kidobni.

Már egy ideje nem éll fel a kocsijával hozzám.

2019. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!