Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogyan bosszulnátok meg,...

Ti hogyan bosszulnátok meg, ha egy szomszédhoz jönne valaki rendszeresen autóval, és dudál ahelyett hogy kiszállna és csengetne, egy egész háztömböt zavarva?

Figyelt kérdés
Már többen is szóltunk nekik hogy kérjék meg az összes kedves ismerősüket aki így viselkedik, de elfogyott a türelmem

2019. okt. 5. 16:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
45%

20-ra:

"Goldmund, akkor most másold be a BTK-ból az önbíráskodást is, kérlek!"


Itt van leírva.

Amit én írtam, arra reagáltál.

Én egy szóval nem helyeseltem a rongálást. Most sem helyeslem.

Én a vízipisztolyról írtam. Ha engem szólítasz meg, világos, hogy a vízipisztoly használatára gondolok.


De nem látom értelmét, hogy a nyilvánvaló dolgokat újra meg újra megmagyarázzam.


A kérdező kapott tőlem ötletet, ez volt a kérdés célja, nem az, hogy más értetlen embereknek magyarázzak.

2019. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
35%
Látom Goldmund nagyon kerülöd a válaszadást....vicces vagy
2019. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%

Azért azt tegyük hozzá, hogy a kresz szerint dudálni csak baleset elkerülése okán szabad, tehát az illető szabályt sért.

Felveheted videóra és feljelentheted, bár ismerve a rendőrséget nem sok esélyt látok.

2019. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem mesz oda a dudalohoz es kered meg szepen hogy ne tegye mert zavar teged?
2019. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
8%

#11

Nem kell tökéletesnek lenni ahhoz, hogy valaki ne nyomkodja a dudát ok nélkül.

Én pl messze állok a tökéletestől, de dudát eddig nem használtam a kocsiban. Olyan jellegű vészhelyzet nem volt, amikor segített volna, azon kívül pedig őszintén nem értem, minek kéne nyomkodni.

2019. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
16%
Lampakat le. Redonyoket fel. Ablakot ki. Tojas le a szelvedore.
2019. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
39%
Remélem, beperel utána rongálás miatt. Ugye te is érzed, hogy a két dolog nem arányos? Százezres nagyságrendű kárt okozol, mert nincs annyi vér a pucádban, hogy személyesen szólj neki?
2019. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező! Jelentettelek, ugyanis bűncselekmény elkövetésére készülsz (autórongálás)

Gyk szabályzat:

(m) Tilos bármilyen jogsértő tartalmat elhelyezni, jogellenes cselekmény vagy bűncselekmény elkövetésére felhívást közzétenni, vagy erre utaló magatartást folytatni, illetve büntetni rendelt cselekmények (bűncselekmények, szabálysértések) elkövetéséhez bármiféle tájékoztatást adni.

2019. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Itt is. Mielőtt valakinek többszázezres kára lesz.


[link]


A feljelentés minden olyan - a hatóság tudomására hozott - formához nem kötött közlés, amely meghatározott vagy ismeretlen személy által elkövetett bűncselekmény, szabálysértés gyanújára utaló tényállást, illetve adatot tartalmaz. A feljelentés bárkit megillető jogosultság, amelyet megtehet jogi és természetes, ismert és "ismeretlen, névtelen" személy is.

2019. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!