Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak szerintem elviselhetőbb...

Csak szerintem elviselhetőbb a panel télen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most màr a negyedik év lesz,hogy panelban lakok és azt vettem észre,hogy oktobertol telig csend van a hazban. Aztan tavasztol megindul a joves menes,sokkal tobbet kopacsolnak stb. Miert lehet ez? Mindenki be van gubozva telen? En szemely szerint csak teleb szeretek itt lakni,mert meleg van ,kuckos,nem felelmetes. Nyaron menekulhetnekem van innen.

2019. okt. 7. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyáron túl meleg van. Télen is túl meleg van, de azért annyira nem.
2019. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Télen susog a fűtés, elnyomja a zajokat. Legalábbis központi fűtéses panelben. Nyáron meg mindenki ablaka tárva-nyitva, az utca is, meg a szomszédok is jobban behallatszanak.
2019. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tapasztaltam, normális a lakóközösség, split klíma pedig megoldja a hőmérséklet beállítását télen-nyáron.

Semmi olyan bajom nincs a lakásommal ami a panel mivoltára vezethető vissza.

2019. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan egyenletes meleget tud télen adni, akkor valóban jobb.
2019. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, nálunk egy idióta télen is tudja bömböltetni a tévét ha akarja. Persze a hőmérséklet jó, alig kell fűtenem és meleg van... a közös költség pedig az egekben.
2019. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt már én is megfigyeltem, hogy a felújításokat nagyrész nyárra időzítik a legtöbben. Belegondolva logikus is, akkor jobban lehet szellőztetni, kimegy a por, gyorsabban szárad a festék stb. plusz akkor vannak a szabadságolások is inkább. Ezért is lehet zajosabb a panel nyáron.
2019. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"meleg van ,kuckos,nem felelmetes."


Ezen most felnevettem. Mi vagy te tengerimalac? 🙂

Én azért bevállalnék egy tágas többszintes luxuskastélyt egy saját parkerdõ közepén, minthogy a panelban kuporogjak.

2019. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én semmi pénzért nem laknék panelban. Volt olyan barátom aki abban lakott, mikor nála aludtam nyáron meg lehetett sülni, de télen sem volt igazából semmi extra. Mindig kertes házban éltem, igaz, hogy az nem "elviselhetőbb" télen, mert nyáron sincs vele semmi gond. Ha fűtesz és megfelelő a szigetelés, akkor a kertes ház vagy egy sima társasáház is ugyanúgy meleg télen. Abban igazad van, hogy nyáron menekülnél a panelból, de az igazat megvallva én télen is menekülnék.
2019. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!