Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti nem vàgytok a természetbe?

Ti nem vàgytok a természetbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapesten lakok,panelban. Mióta itt lakok egyre jobban vàgyok egy csendes kis hàzikóra zöldövezetben. Ahol nem ilyen szennyezett a levego,nem csak a jardan eldobott cigicsikkeket latni. Nincs korulottem 10sugarzo wifi. Kiulni a kertbe es nezni a fakat. Ti nem vagytok ilyen eletre? 26/lany

2019. szept. 30. 17:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
De. Az én szívem is a természetközeli élethez húz 20/f
2019. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
Bárcsak egy pesti panelben lakhatnék!
2019. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
????
2019. szept. 30. 17:35
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Szia, de ugyanígy vagyok. Pláne, hogy vidéken nőttem fel. Meg a zaj még ami zavar.
2019. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Énnekem fontos, hogy sokat legyek a természetbe, ezért lakok vidéken, Kérdező. Nekem tökéletes itt. Nincs állandó zaj, kosz, durva légszennyezés, ötméterenként kutyaszar, bűnözés. Kevesebbet keresek, meglehet, viszont legalább nem vagyok kénytelen a keresetem kétharmadát orvosokra meg gyógyszerre költeni.
2019. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Én is így vagyok.

Én szerencsére vidéken lakom, és egy igeig nem szeretnék a fővárosba költözni.

2019. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem, én szeretem a városi életet, bár panelben csak akkor élnék, ha nagyon muszáj.
2019. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Hát megértem regen4enn8s csak a jó oldalat láttam Pestnek,ma már nemcsak azt. Probalj meg fovaroson belül zöldebb ovezetbe költözni vagy vegyél kocsit jarjal be videkrol. Azért Pestnek van sok jó oldala ne felejtsd el.

Engem az is zavar h retro,nincsenek olyan szép kozterek mint a videki varosokba virahokal meg szines terkovekkel.

2019. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Én sokkal jobban szeretek Budapesten lakni, és a szabadidőmet tölteni a természetben. Egy kis lakásban lakunk a feleségemmel, nincs kert, alig kell valamit a lakással foglalkozni. Hétvégén megyünk túrázni, néha szabit is kiveszünk miatta. Amióta Budapesten lakunk, és így sokkal jobban keresünk, bejártuk sokszorosan Magyarország összes középhegységét, emellett Ausztria, Szlovákia, Szlovénia, Horvátország, Románia, Bulgária hegyeiben is rengeteg helyen jártunk, de volt, hogy Olaszországban és Spanyolországban is. Reggelente a Duna egy kevésbé ismert, nyugis partszakaszán futok,a lakásunk közelében, ahol rengeteg kacsával, hattyúval, szárcsával és még szürke gémekkel is találkozok.


Ehhez képest az agglós ismerősök hétköznap csak sötétben látják a házukat, hétvégente meg csak ritkán mennek valahová, mert valamit mindig kell csinálni a ház körül.

2019. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2019. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!