Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lehet az oka hogy vki...

Mi lehet az oka hogy vki ràmszàll, gunyol, ocsàrol?

Figyelt kérdés

Eszrevettem màr hogy akarmilyen közössègbe kerülök (pl munkahely)kivancsian elkezdenek faggatni az emberek, aztàn pletykàlni rolam es gunyolni.(alapvetöen csendes tipus vagyok)


Igy a félelem miatt amikor tàrsashàzba költöztünk (rossz környèk, tele romàval stb), senkivel nem merek szoba àllni de udvariasan köszönök. De ha csak telefonon is beszélek vkivel màr arrol is mennek a pletykàk persze kifiguràzva a valotlan.


Van egy nagyszàju nö, folyamat ordit, veszekszik, töle zeng a hàz gyakran es ordit rolam aljasakat, leqrvàz meg azt is kigunyolja utànozza ha nevetek a baratnöimmel stb


Tudom nem kellene vele foglalkozni de mégis kit ne bàntana, mikor szembejön beszol es vele röhögnek rajtam akikkel van.


Csak en alapbol amugy egy csendes szürke pontnak tartom magam, nem èrtem mièrt vesz szàjàra engem a hàz (csak mert pl a telefonbeszélgetesem sem tölem tudhatja hanem masik szomszedtol hogy mit hallott)


2019. okt. 15. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"alapvetöen csendes tipus vagyok". Ez az oka, a buta hangos emberek szeretik elnyomni a visszahúzódó csöndes embereket.
2019. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De mi viszi arra (de a többi szomszedot is)hogy a legutolso szürke ponttal foglalkozzon, aki mègcsak nem is az ö emeletén van?

Nem mindegy nekik ki vagyok mi vagyok mit csinàlok hogy nèzek ki? Nem vagyok én sztàr meg ilyenek hogy rajtam csàmcsogjanak.

2019. okt. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!