Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire jó apámnak, hogy ebben a...

Mire jó apámnak, hogy ebben a 3 napban folyamatosan ócsárol és akkor közli, hogy "én csinálom a cirkuszt, meg huzzak a pitsába, tönkreteszem a karácsonyt"?

Figyelt kérdés

Pont, hogy ő cirkuszol... Nem csináltam/csinálok semmit, de komolyan, vissza se szólok, folyamatosan csinálja...


Mondjuk alapból ilyen hangnemben beszél velem, hogy "kiverem a fogad, összeverlek, kikaparom a szemedet", meg múltkor egy leejtett tányérért agyon akart verni, vagy mert szerinte eljátszottam, hogy köhögök, ezért üvöltött, hogy "megölöm".


Erre nem mentség, hogy öreg, tényleg semmit nem teszek ellene... Egy utolsó gyilkossal nem tesznek így a börtönben, már ne haragudjon... Direkt elkezdi és akkor lehet mondani, hogy milyen vagyok... Mert aztán tehetek róla, hogy köhögök, de ő simán beleköhöghet a levegőbe...


A másik elképzelése, hogy én mekkora bolond vagyok és hogyan kellene begyógyszerezni. Nem tiszta az agya, folyton megkérdezi, hogy magamban beszélek-e, mikor csak a tv megy... Ő beszél, meg mutogat magában... Én sosem csináltam ilyet...


Erre nem mentség, hogy "öreg, meg őt másképp nevelték, meg szigorúak voltak a szülei".


Rohadtul elegem van, hogy más előtt meg el kell játszani, hogy milyen jó kis család vagyunk...


2018. dec. 26. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert egy megkeseredett, befásult tahó, azért.

Az, akibe szemernyi jóindulat sem szorult. Valahol nagyon elrontotta az életét, de ez sem mentség a viselkedésére.

Az ilyen mellől minél hamarabb menekülni kell, akkor nem fogja tudni játszani a beteges játékait.

Ha meg olyat csinál, feljelenteni. Ja, hogy de hát mégis az apád? Na, pont ezért kellene apaként viselkedni, és nem egy utolsó szemétként.

2018. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja arról nem beszélve, amikor a 100 kg-jával lefogott pár éve és álkábított, vagy gyógyszereket kevert az italomba, vagy szétverte a számat...


Csak ezeket "elfelejti", én képzelem be...

2018. dec. 26. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
És most akkor tkp. mi is a kérdésed?
2018. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt, hogy mit tudok tenni?


Mert konkrétan elmebeteg... Neki "mennyire elege van, inkább döglene meg, meg csak pusztupna el ez a mocskos ház...".


A legjobb mikor egyszer begyulladt fájt a derekam és közli, hogy én csak bolond vagyok, mert XY Detti is ezért van az idegosztályon... Meg nem alukálok eleget, be kellene gyógyszerezni... Egy elmebeteg bolond...

2018. dec. 26. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2018. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lépj le otthonról amint tudsz
2018. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!