Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig kell még elviselnem,...

Meddig kell még elviselnem, hogy a hülye iszákos apám folyamatosan fenyeget, meg ócsárol?

Figyelt kérdés

Mondjuk már 16 évesen azt csinálta, hogy lefogott és telenyomott nyugtatóval (elkábított) ... Vagy üvöltött, hogy minek járok még iskolába, álljak ki az útszélére khurvának, ő már dolgozptt ennyi idősen... De közben legyél kitűnő és négyest ne merj hozni, vagy "kicsinálunk". Meg hasonló szemétségek... Elmegyógyintézetbe zárat stb... És csak mondja és mondja, mint egy őrült semmi, megbánás...


Talált egy bűnbakot,akit kedvére szidhat. Van, amikor csak fenyegetőzik, hogy megöl, de volt hogy betörte az orromat, takaríthattam fel a vért és talán valamikor ha lesz 600 vagy 700.000 forintom megcsináltatni


A másik, hogy péntek este 10-től hajnali 4-ig ment a hasam, hánytam. Olyan szinten fájt a hasam, hogy menni nem bírtam, szószerint összegörnyedve sírtam a saját hányásomban.. Kétszer összeestem a fájdalomtól, nem mintha ez a másik 3 ottlakó embert érdekelte volna... És nem, nem ittam semmit, már előtte 3 napig fájt a hasam, meg felpuffadt, mint egy terhesnek....


Hajnali 4-kor tudtam valahogy elaludni, de még akkor is rosszul voltam... Szokásosan felzavart mindenkit reggeli 6-kor és én mekkora ostoba dög vagyok, nem szégyellem magam, agyon kéne csak csapni... Mondom kösz tényleg. Mit vártam, hogy ez meghatja majd


A legrosszabb, hogy az öcsém is eltanulja tőle ezt a stílust, hogy hogyan kell velem beszélni...


2019. febr. 17. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hónapok óta nyomod itt a kamu szöveget kedves, az egyetemen mindenki kitolt veled, te már nem bírod, mindenki ellened szövetkezik, stb. stb.

Nem unod?

2019. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőséged is van. Egy látható verés után látleletet vetetsz a háziorvossal, majd feljelented apádat. A rendőrség hivatalból eljárást fog indítani.

Elköltözöl rokonokhoz, barátokhoz, albérletbe, kollégiumba.

Kitanulsz valami önvédelmi küzdősportot, és hatékonyan védekezel.

Öcsédet meg nyugodtan vágd szájba.

2019. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu, most ebben mi a kamu, hogy órákat hánytam, igaz... Ja ilyen nem létezik, tudom...
2019. febr. 17. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
addig kell elviselned amíg nem költözöl el otthonról
2019. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tanáraidtól is kérhetsz segítseget. Ráhívjatkák apádra a.gyámügyet.
2019. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!