Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem zavar a repülőgép zaj?

Hírnök kérdése:

Nem zavar a repülőgép zaj?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak, akik hallják nap mint nap a repülőket! Bp-n

Meg kéne egyszer bénítani a ki-be jutást a reptérre mondjuk csak 2 órára. Autós blokád, séta a zebrán.



2019. okt. 26. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes az ilyen fajta hiszti, hiszen ott van az a reptér elég régóta, és eddig is ugyanúgy jöttek mentek a repülők. Annyi a különbség, hogy a régebbi típusok 10-szer hangosabbak voltak.


De ilyen alapon "tíccsákbe" a forgalmat a körúton, mert hangosak a kocsik, meg dudálnak is. "tíccsákbe" a mentőt, mert valakit az is zavar, hogy hangos (volt már erre kérdés is...), "tíccsákbe" ez összes boltot, szórakozóhelyet, meg a szomszédot is mert az is hangos.

2019. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar, 5 perc sétára lakom a debrecenitől. Csak a zúgást lehet hallani, ha ebbe az irányba száll fel.
2019. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Születésem óta zuglóban élek, pont felettünk mennek a repülők, de én már olyan szinten hozzászoktam, hogy észre sem veszem, ha elmegy egy. Aztán kőbányára mentem középsuliba, eleinte szokatlan volt, hogy ott alacsonyabban szállnak a repülők, mint a mi környékünkön, de kb. 1 hónap alatt annyira hozzászoktam, hogy már ott se hallom meg, ha elmegy egy repülő felettünk. Anyukám pedig dolgozott a 17. kerületben, mondta, hogy ott már tényleg nagyon alacsonyan szállnak, de ott sem volt zavaró.
2019. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Újpesti vagyok, nappal nem zavarnak, de este tud zavaró lenni.
2019. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Bp mellett lakok közvetlenül, itt is elég hangosak már.

Nem zavarnak, szeretjük nézni a gépeket.

(Plusz NAGYON nagy pozitívum, hogy ha mi szeretnénk utazni, közel a reptér. :D )

A szomszéd flexelése sokkal hangosabb és zavaróbb, nem érzem problémának a repülőgépeket.

2019. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Régi a kérdés, de azért válaszolok.


Mi a Liszt Ferenc repülőtérhez lakunk közel. Engem egyáltalán nem zavarnak a repülők. Sőt már nem is veszem észre, hogy itt van egy repülő. Egyébként ha jól tudom akkor éjfél és 5 óra között nem járnak a repülők.

2020. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!