Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha osztatlan közös telken...

Ha osztatlan közös telken zavar a szomszéd kamerája, ami néha bevan dugva néha nem. Azt holtudom elkezdeni jogi úton leszereltetni vele?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem vagy kibékülve vele?

Ennyi erővel bárhol le lehetne szereltetni ha nem tetszik.

A te érdeked is szolgálja, ha történne veled valami , rablás verekedés , ez segítene.

Utcán, buszmegállóban, bevásárló központban, bankban, üzemanyagkútnál.

Szóval használhatják, de nem lehet felhsználni .

De majd lesz aki jobban tudja ennek a jogi oldalát.

2018. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
haveromék az ügyvédjükkel írattak felszólítást a szomszédnak. 1 hétre rá betörtek hozzájuk. Átmentek a felvételekért, a szomszéd meg a képükbe röhögött. Eléjük dobta a papírt és közölte, hogy nincs felvétel, mert lecserélte az igazi kamerákat kamura. Mai napig nincs meg a tettes. (Nem a szomszéd volt, az 100%.)
2018. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel te is egy kamerát.
2018. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én szereltem fel a kamerákat a szomszédom egy üveg borral jött át és nem győzte ecsetelni mennyire örül neki, mert így az ő háza is biztonságosabb.
2018. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert felszereltem énis egy kamerát úgy, hogy az a pavilonomba néz kb 1négyzetmétert meg a bejárati ajtót, de ez nem tetszik a szomszédnak
2018. dec. 9. 14:35
 6/7 A kérdező kommentje:
#4es ilyenkor látszik mekkora a kulömbség ember-ember közt :/:D
2018. dec. 9. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a biztonsági kamera más ingatlanának az ajtajára vagy ablakára nem nézhet, ha a saját ablakra, ajtóra néz, az oké. Beszéld meg vele, hogy nem őket akarod megfigyelni, hanem biztonsági okból van, ez neki is jó.
2018. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!