Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd a folyosón él? A...

A szomszéd a folyosón él? A folyosó a lakása meghosszabbítása?

Figyelt kérdés

-2 ruhaszárító(egyik álló, de a másik ilyen hosszú, nagy, kinyithatós)

-2 macskaalomtálca

-szemetes, kislapát, vödör a macskaalomhoz

-felmosóvödör, rongy

-több pár cipő, papucs

+ a macska, aki egésznap kibe járkál a folyosón, mivel az ajtó egésznap nyitva áll.


A szomszéd amúgy kedves meg minden, de már kissé zavaró, már mintha együtt élnénk.


2019. okt. 30. 22:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Aha, simán lehet, hogy ő az ..

Ezek szerint tényleg bevált:D

Nem is értem miért van felháborodva, nem az övét eceteztem be, hogy maradjanak lakáson belül, hanem az enyémet, hogy legalább ne a mienken üljenek ...

2019. nov. 6. 10:40
 12/24 anonim válasza:
100%

A kedves szomszédod láthatóan nem érti, hogy miért gond a viselkedése és hogy nem közös megegyezéssel élnek a közös térben a macskái. Talán jobb lenne egyértelműen megbeszélni vele a problémát, akár együtt a többi lakóval.

Bár az akadékoskodásából és a lépésedből úgy érzem, hogy ezzel már próbálkoztatok kevés eredménnyel.

2019. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy a szomszédodat az állatvédőknél is fel lehetne nyomni. Szaporítja a macskákat, ráadásul vélhetően kisebb helyen tartja őket, mint amekkora megfelelő lenne nekik. Az állatvédelmi törvényt nyugodtan lehet lobogtatni.

Plusz van egy tűzvédelmi szabályzat, ha alig fértek el a közlekedőfolyosón, akkor gyakorlatilag a menekülési útvonalat zárja el, ezt pedig tilos.

2019. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Lehet jó ötlet vmi vadászkutya, ahogy olvasgattam a kommenteket ..:D
2019. nov. 7. 07:38
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért a cicákat ne nyírasd ki, ők nem tehetnek arról, hogy idióta a gazdájuk :c
2019. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 qkker1 ***** válasza:
100%

Első körben fénykép a folyosóról,aztán irány a jegyző és birtokvédelmet kell kérni.

Esetleg a tűzoltóságnál is próbálkozhatsz, attól függően, hogy mennyi közlekedési/menekülő utat zár el a vackaival.

2019. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Macskamentést is érdemes lehet felkeresni, arra hivatkozva, hogy a macskáknak nincs meg a megfelelő tér a tulaj otthonában (ő is erre hivatkozva pakolja ki az alomtálcát...), illetve hogy szaporít.
2019. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem bántanám a cicákat, csak ha egyszer tényleg nekimennek a kutyámnak. Egy cuki goldi, senkit sem bánt, túl érzékeny.
2019. nov. 7. 11:31
 19/24 A kérdező kommentje:
Szerintem direkt csinálja. Szedett egy kupac sást és berakta úgy a sarokba, hogy rálóg az ajtónkra. Kérdem, mi ez, erre ő, hogy a cicáknak van, mert szeretnek vele játszani, én meg következőnek, mikor be volt csukva az ajtó levittem a kukába:D
2019. dec. 10. 08:25
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én behordanék egy halom ágat az ajtaja elé, hogy a kutya imádja rágcsálni őket :D


Na jó, nem.


Az helyes, hogy elvitted a fenébe. Én a többi cuccot is elvinném, mert törvényt sért (tűzvédelmi szabályzat, gátolja a menekülési utat)

2019. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!