Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy wc-zek így a panel lakàsban?

Hogy wc-zek így a panel lakàsban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pàr hete lakok egy panel lakàs harmadik emeletén. A probléma az,hogy nagyon sokszor olyan hang jön a wc-ből mintha valaki a tizedikről köveket vagy nehéz tàrgyakat "gurítana" le. Szerintetek ez a többi lakó székletének lezuhanàsànak a hangja? Eléggé megalàzó,hogy nem tudok a wécén nyugodtan ülni,mert kb peecenként van ez a hang. Lehet,hogy viccesen hangzik,de nem tudok ellazulni. Rohadt idegesítő,hogy bàrmikor jöhet a zaj. A wcben lévő víz is mozogni szokott,gondolom ez a nyomàs. Laktam màr màsik panelban is ott nem hallottam ilyen hangokat. Szerintetek ez mi lehet?

2019. okt. 31. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy milyen hangja lehet, amikor egy dugulást sikerül éppen elhárítani.
2019. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Még mindíg a sitt ledobót tippelem a leírtak alapján. 35 év számtalan panel tapasztalat alapján.
2019. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Oh, ez semmi! Képzeld el, hogy mindeközben az alattad lakó még énekel, mondókázik is a budin. :D Nálam ez történik. Főleg a reggelek ilyen csodásak. Ez inspirál arra, hogy mielőbb elhagyjam a lakást, és időben beérjek a munkahelyemre. :D
2019. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 hírnök ***** válasza:
90%
vegyél bilit
2019. nov. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Világi problémák... Sztem nagyon luxus amikor télen melegvizzel huzom le a wc-t mert minden átmelegszik a hőcsövek miatt :D
2019. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Cousteau kapitány akciózik a mélyben? :D
2019. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!