Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is hatalmas...

Szerintetek is hatalmas bunkóság, ha egy társasházban szembe jön valaki, és nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
Új építésű soklakásos társasházakban rendszeresen tapasztalom. Hangosan köszönök, a tuskó öltönyös fiatal srác meg a barátnője néznek rám lenézően, kb. olyan tekintettel, hogy “ez meg mi a fenét akar?”, de köszönni azt bezzeg nem megy... De még nyugdíjasok meg kisgyerekes anyukák is sokszor nem köszönnek.

2019. okt. 31. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Tudd be annak, hogy nem kaptak nevelést.
2019. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Én sem nagyon kaptam nevelést. De nyitott szemmel járok a világban, megfigyeltem mi a szokás, mi a normális viselkedés, és ezek szerint élek.
2019. okt. 31. 17:33
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Napi kamu sztori. Uncsi.
2019. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem bunkóság, de tök felesleges magadra venned, nem éri meg vele foglalkozni.
2019. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3: 25 perce jöttem haza, és akkor nem köszönt az öltönyös srác. Amúgy ja, néha felidegesít, ahogy emberek tudnak viselkedni, és ezt “szóvá teszem” itt gyakorin.

Te meg szerintem túl sok időt töltesz itt, ha unod. :)

2019. okt. 31. 17:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek ezután nem kell köszönni.Én így teszek.
2019. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem kíván kommunikálni veled, akkor meg felesleges köszöngetni egymásnak. El kell fogadnod.
2019. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Valóban bunkóság,egy megoldás van,nem kell nekik köszönni,így mindenki jól jár.
2019. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Én meg egy kis kertes házas utcában nőttem fel. Itt mindig is az volt a módi, hogy azzal állsz szóba és annak köszönsz akit ismersz.

Hiába társas ház, nem szeretek köszöngetni idegeneknek csak mert 2 emelettel felettem laknak. Bár szoktam köszönni mert ez az "elvárt" és nem törik bele a nyelvem de szerintem hülyeség.

Nem ismerem, nem is akarok beszélgetésbe elegyedni akkor meg minek?

2019. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Règen igen, ma már nem.
2019. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!