Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is hatalmas...

Szerintetek is hatalmas bunkóság, ha egy társasházban szembe jön valaki, és nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
Új építésű soklakásos társasházakban rendszeresen tapasztalom. Hangosan köszönök, a tuskó öltönyös fiatal srác meg a barátnője néznek rám lenézően, kb. olyan tekintettel, hogy “ez meg mi a fenét akar?”, de köszönni azt bezzeg nem megy... De még nyugdíjasok meg kisgyerekes anyukák is sokszor nem köszönnek.

2019. okt. 31. 17:26
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Bunkó dolog, de hatalmas bunkóságnak nem tartom, és nem is szokott eszembe jutni utána.
2019. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Engem pont az olyan emberek idegesítenek fel mint te. Nem köszönnek, hát akkor ez van, te se köszönj legközelebb. Most mit kell ebből olyan nagy ügyet csinálni? Esküszöm úgy érzem mintha egy poszt kádár-korszakos nagymamát hallgatnék.
2019. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönök, mert így neveltek és én is úgy nevelem a gyerekem.

Bunkóságnak tartom, ha én megelőlegezem a köszönést, ami azt jelenti, hogy észrevettem, hogy létezik, a másik fél levegőnek néz.


Igen fárasztó, találkozáskor szelektálni, hogy igen, ez bunkó paraszt- nem köszönök, igen, ő képes köszönni, akkor köszönök.

Az pedig alap, hogy ha valaki köszön, akkor viszonzom.


Kedves Kérdező, a kérdésedre váladzolva: igen, hatalmas bunkóság.

2019. nov. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Alapvetően azt sem értem, miért érzik úgy egyes emberek, hogy nekik köszönniük kell egy idegennek? A másik fél pedig semmit sem tesz, ami miatt bunkó lenne, nem kötekedik, nem szól be, csak nem szól egy idegenhez. Sokkal inkább ez a bunkóság, ismeretlenül valakiről rosszat feltételezni úgy, hogy egy szót sem váltott vele, csak Istenkének érzi magát, hogy vele mindenkinek foglalkoznia kell, őt mindenkinek észre kell vennie, és aki nem teszi, az bunkó :D
2019. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom hatalmas bunkóságnak, bár én úgy nőttem fel, hogy alapdolog, hogy mindenki köszön mindenkinek a lépcsőházban.

Nekem egyébként pont a nyugdíjasok és kisgyerekesek mindig köszönnek. Ha a gyerek nem köszön, anyuci/apuci kérdezi, hogy "mit kell mondani?" :)

2019. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!