Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben tenni? A szomszédomba egy panelházat építettek parkólóval, és körbe építettek és zavaróak, hangosak.

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=ZDTiqPqP09o Itt egy videó arról, hogy a kert is végig a ménk volt és elvették és körbeépítettek panelházakkal és mellettem a gépjárművek autóit püfölik és hajnalban is, nem hagynak nyugton. Próbáltam a bírósághoz fordulni, de ez egy korrupt város, Hatvan. A legkorruzptabb. Próbáltam az RTL híradóhoz és le se sz-nak. És ilyen sehol nincs, hogy ideépítenek egy ilyet melléd és a feljárót is ellálják. És, ha szólok valamiért nekik áll feljebb és legalább fél méter még az oldalszomszédtól is idetartozna és talán ide sem férnének a fal mellé az autóikkal. És bocs, ha tévedek, de ne villogjanak, ha soha nem segítenek semmiben, nekem nem.

2019. dec. 4. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:
És továbbá nemrég betörtek hátul, és nyilván valamelyik panelházból, itthon is voltam, de hátra nem látok, nagy a ház. több 100.000Ft-ot és drága telefonokat fújtak meg.
2019. dec. 4. 07:39
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Tehát kisajátították a telked egy részét és a külső részen sorban parkolnak az autók az ablakod alatt. Gáz. Sajnos megoldást nem tudok erre, de nyilván nagykutya a tulaj és nem sokat érsz el a bíróságokkal. Átérzem a helyzeted.
2019. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a helyi építési szabályzatnak, településrendezési tervnek, kérj segítséget egy építésztől, ha valami szabálytalanságot találsz, pereld be az építkezést.
2019. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó, hogy ha valaki látná a videót, nekem bizonyítékaim vannak ezekről a visszaélésekről és minden baj az, hogy nem kapja fel a média, önmagában érdekes, a fotó, hogy kertesház mellett emeletes házak. Az építási hatósághoz is fordultam, majd perelhetek később, ha másik kormány lesz egyszer.
2019. dec. 4. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Talán ne a médiának meg az RTL klubnak írogass! Mire mész vele ha a tv-ben sajnáltatod magad megoldás helyett? Ha van engedélyük akkor nem tudsz mit tenni, ha nincs akkor pedig az illetékes hatóságot keresd fel.
2019. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
kapcsolatok országában a törvények csak azért vannak hogy beleverd a farkadat. akkor kellett volna eladni most már késő
2019. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy arra adnak engedélyt, amit valójában építenek, illetve a hatóság sem tévedhetetlen. Utólag is bontathatnak és büntethetnek. Nekem is pereskedik egy ismerősöm egy mellettük lévő építkezés miatt, de egy komplett lakóközösséggel együtt.
2019. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!