Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintem bele szerettem a...

Szerintem bele szerettem a szomszédomba! Lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Egyedül élek már egy fél éve és a kezdetektől fogva kereste a társaságom.Sokat segített nekem baráti gesztusból,volt olyan is,hogy áthívott magához ebédre,egyszer még horgászni is lejött velem ..stb

Én 23 éves vagyok ő meg 30 éves. Most így bele gondolva nem nagy a korkülönbség,amúgy is tökre bejön,impozáns,normális.

Szerintem itt az ünnepek valamelyik napján áthívnám.Vagy ne?Talán igent mondana,és mondanám neki,hogy mi lenne ha..

Vagy ki mit tenne?

23F


2013. dec. 20. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
fiu fiuval?
2013. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ő nő.

Azt,gondoltam,hogy ez magától értetődő.

2013. dec. 20. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. A helyedben megpróbálnám. :)
2013. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 intrepid ***** válasza:
Már szenteste hívd át, vagy hívasd meg magad, hogy az egész ünnepeket együtt tölthessétek, és még egy csomó időt. Ahogy írod, mindketten függetlenek vagytok, - nem csaltok meg senkit, miért ne tennétek.
2013. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól hangzik. Irigyellek :)


Én is 23 vagyok és valamiért én is csak az "idősebb" nőkkel jövök ki. Csak ők elég távol vannak most.


Nem lesz itt gond. Ahogy értem, a barátság már nagyjából meg is van. Ha vonzódsz hozzá, az esélyes, hogy nem csak szexuális jellegű ami nagyon sokat nyom a latba. Ha összejön a dolog, akkor vagy még erősebb lesz a barátságotok vagy kiderül, hogy ő mit érez irántad és talán még komolyabb kapcsolat is lehet belőle :)

2013. dec. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aha,nem csak a szex kellene tőle.Ő maga kell nekem.

Remélem valami kisül,ha nem akkor is ott a barátság,erőltetni nem fogom.

2013. dec. 21. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Mázlista.
2013. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hol lakik az nö? Utca?
2013. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet a párkapcsolat, gyanítom nem is benne bele. De a szexre lehet, hogy igent mond.

Egy harminc éves nő már gyereket akar, te azonban néhány év múlva még biztosan nem akarsz majd. De még ha akarnál se lenne jó, a nőkön hamarabb látszik a kor, ő 40 évesen már igencsak öregecskének fog tűnni, te meg 30 évesen is még kölyökképű leszel.

Nem egy olyan pár van az ismeretségi körömben, ahol egyidősek a felek, vagy a nő 1-2 évvel idősebb. Bizony van ahol a nőt a pasi anyjának lehetne nézni. Persze ők már nem a húszas, harmincas éveikben járnak, de akkor is.

Egy ennyi idős nő már nem vesztegeti az idején egy olyan kapcsolatra, amelynek nincs jövője.

2013. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férfi-nő barátság is nagyon szép dolog.
2013. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!