Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te mit csinálnál ha otthon...

Te mit csinálnál ha otthon parkolnál be egy parkolóhelyre de valaki gyorsan beállna oda?

Figyelt kérdés
Mennél haza munkából, a társasházad előtt egyetlen szabad hely van, odamész mellé, indexelsz, elkezdesz tolatni, majd hirtelen valaki beáll oda. Szólsz neki kedvesen hogy oda akartál beállni éppen, de kijelenti nem fog elállni onnan és még szidja az anyádat is. Az utcában nincs több hely. Tegnap megtörtént velem ez a szituáció, ha érdekel később leírom mi történt.
2019. dec. 7. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A hülye nyert, keresek egy másik helyet. Amúgy sem az én tulajdonom a hely.
2019. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Keresnék másikat, akár messzebb. Eszembe se jutna szólni, nem én voltam a gyorsabb, így jártam.
2019. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

igazabol ezzel nem tudsz mit csinálni. nyilván más, de én fordított esetben jártam így, szintén társas ház előtt. jöttünk haza, találtam egy helyet, kitettem az indexet, leparkoltam. szemben lévő sávban állt egy autó, kitette az indexet ő is, viszont úgy ítéltem meg, hogy ő abból a helyzetből ahol állt, ahhoz a helyhez se tolatással se orral nem tud beállni. utána merült fel, hogy vajon oda akart e állni, és piszok sz.rul éreztem magam érte. bár tény hogy a közelben volt még hely, és nem a mi lépcsőházunkba jött (ez a hely pont előtte volt), hanem 2vel odébb, ott is szokott parkolni általában. de mire kiszálltam az autóból, már sehol nem láttam őt, hogy megkérdezhettem volna, bocsánatot kerhettem volna.

másik ilyen helyzet, amikor leparkoltunk, állt volna ki a közelben egy autó (aki itt lakik), majd amikor látta hogy bealltunk, visszaállt... sokat gondolkodtam rajta, de valószínűleg át akart állni, ez közelebb volt a bejárathoz... hihetetlennek tartom az ilyet, bár már nem először látom azóta, hogy a 4.ről leszalad átállni...

2019. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Az erősebb kutya...
2019. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem csinálnék semmit. Ő ért oda előbb.
2019. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Szétb..szna az ideg, de nem tennék semmit.

Ő volt a gyorsabb, a parkolóhely nem a tulajdonom.

Az, hogy ez egy aljadék húzás, az már más tészta, de úgysem változtatsz az ilyen emberen, legfeljebb felhúzod és esetleg megvereted magad. Ő utána sem lesz különb és etikus.

2019. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a sztori vége?
2019. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezt a szitut nem tudom elképzelni. Én tolatok befele, ő közben bevág oda, hát összeütköznénk, nem? Lehet, nem volt egyértelmű, hogy oda akarsz beállni.
2019. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Apám egyszer figyelmetlenségből így parkolt be valaki előtt egy áruház parkolójába. Benézte, előfordul. Nincs jogsim, de tudom, hogy ünnepek alatt sokan kapkodnak, figyelmetlenek, ha a szüleimmel megyünk vásárolni, eleve meg sem próbálunk beparkolni, ha úgy tűnik, hogy valaki már rástartolt egy helyre. Biztosan van másik hely máshol, legfeljebb többet kell sétálni. Még mindig jobb ilyenkor annyiban hagyni, mint kockáztatni egy balesetet, az többe kerül, akkor is, ha csak az autó sérül (apámba nemrég beletolatott egy figyelmetlen sofőr).
2019. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlenek a válaszok... Ha egyértelműen jelzed, hogy hová akarsz beparkolni, akkor azt a másiknak figyelembe kell venni. Alapvető udvariasság.

De mit csodálkozok a magyar autósok hozzáállásán? A világon előkelő helyen vagyunk a bunkó sofőrök listáján. Ehhez nem kell semmiféle statisztika, csak a világban sok helyen kell járni hozzá. Parasztok vagytok, az a helyzet.

Soha a büdös életben nem lennék ekkora paraszt, hogy beállnék más helyére, ha egyértelműen jelzi a szándékát, pedig nő vagyok...

2019. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!