Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez máshol is feltűnő, vagy...

Ez máshol is feltűnő, vagy csak pesten?

Figyelt kérdés

Tősgyökeres pesti vagyok, de egyre rosszabbul érzem itt magam. Így érdekel, hogy csak a rosszat veszem észre, és máshol is így van, vagy a "sok ember-kis helyen" az oka, vagy más egyéb.

A jelenség: naponta vagy 2 ember biztos, hogy az arcomba/nyakamba köhög, anélkül, hogy a szája elé tenne valamit.

Annyira bosszant már, hogy odáig fajultam, hogy kérdést írok ki róla.

Nálatok ez gyakori tapasztalat?

Érdekel mindenféle tapasztalat ebben a vér komoly témában, lehetőleg település nevekkel. Ahol a legritkább, oda költözöm...:)


2019. dec. 11. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb a népsűrűség, annál jellemzőbb.

Kisvárosban, falun viszont olyan szinten ismer mindenki mindenkit, hogy nagyvároshoz szokott embernek az fullasztó; nagyobb városokban sokkal inkább magadra tudsz maradni, ha magányra vágysz.

Szerintem neked valami agglomerációs település lenne jó, vagy nagyobb megyeszékhely nem központi része.

2019. dec. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek kérdező,mert én is ugyan ezt làtom és hànyok az emberektől. Minden nap talàlkozom ilyen prolikkal,akik nem tudjàk oda tenni a kezüket a szàja elé és úgy nyomja az undorító hurutos köhögését. Én màr olyannal is talàlkoztam,aki tüsszentésnél se rakja oda a kezét,csak úgy bele a nagyvilàgba nyomja. Múltkor a sparnàl àltam az önkiszolgàló kasszàknàl vàrtam a soromra és làttam,ahogy egy manus fikàzik,aztàn azzal nyomta a képernyőt. Mondanom se kell,hogy utàna pont oda kerültem. Fuj,elhànytam magam majdnem.
2019. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!