Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogosan zavar, hogy a szomszéd...

Jogosan zavar, hogy a szomszédom minden éjszaka órákig folytat szexuális tevékenységet?

Figyelt kérdés

Már elviselhetetlennek tartom a felettem lévő szomszéd-pár éjszaka ÓRÁKON át tartó nyögését. Az ágyról nem beszélve. Éjfél után kb 3 körül fejezik be, van hogy felkelek a dubörgésre, majd néha 1-2 óra “pihenés” után folytatják.

Személy szerint a pofám lesülne, nő létemre van bennem annyi méltóság, hogy nem fogok a szomszédaimnak műsort csinálni, pedig én is párkapcsolatban vagyok.

Ti mit tennétek? Mert hiszen a saját lakásukban azt csinálnak, amit akarnak, de az érme másik oldalán viszont ott van az is, hogy ez egy lakóközösség és vannak bizonyos szabályok.

Ti mit tennétek? Ha írok egy levelet, az korrekt?


2019. dec. 18. 04:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Nyílt levelet? Ahhoz van bátorságod? Ne már, mi olyan nehéz ebben? Odamész megmondod, jónapot.
2019. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
10 perc? :D:D:D Sajnállak.
2019. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem fizikai képtelenség órákig csinálni, de hogy mindennap 3 órán keresztül, azért az sem normális.
2019. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Az àtlagos szex 10 perc?? :D

Nem normális hogy igy hangoskodnak de kezdem gyanitani én is hogy csak irigykedsz. 10 perc egyenlő a nullával.

2019. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Az intenzíven döngetős része azért nem szokott 15 percnél tovább tartani. Hétköznap éjszaka meg még úgyse. Órákig csak a színészek meg a vámpírok bírják.
2019. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Menj föl, azt mondd a pali képébe: "Szia, én elhiszem, hogy szeretitek a női teniszt, de nem kéne ilyen hangosan utánoznotok."

😁

2019. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi felső szomszédunk is pont ilyen, reggel-délben-este véletlenszerű időpontokban nyög a csaj 1-2 órát, nagyon durván nyomják. Ha legközelebb hallom, az ajtó elé rakok egy papírt, hogy "a szex jó és mi is szeretjük, de az egész szomszédság hallja, legyetek kedvesek halkítani", majd bekopogok, és gyorsan elfutok. Ha ez nem segít, nyílt levelet hagyok kint a postaládáknál, érezzék a törődést. Személyesen biztos, hogy nem intézem el, nem szeretném, ha még jobban rázendítenének direktbe nekem bosszúként, mert rendőrt sem hívhatok erre az esetre.
2019. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szólnék. Ahol régen laktam a barátnőmmel, ott is volt egy ilyen pár, a kúrósékcsak ők nappal nyomták a parádét. Nem lehetett olyankor ablakot nyitni a körfolyosós házban, mert zengett a nő vinnyogásától. Már akkor is nevetségesnek tartottam ezt a művi sikongatást, egyértelmű, hogy a szivarnak lekókadt, ha nem vinnyogott elég hangosan az asszonyka. :)

Ez inkább szánalmas volt, mint a te eseted. Iszonyú zavaró az éjjeli zajongás, tök mindegy,hogy reszelnek, vagy lábasfedőt csapkodnak egymáshoz.

2019. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Irigykedsz, mi?"


Ha fúrnának minden éjjel órákon keresztül és az zavarná, akkor is irigy lenne, mi?

2019. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
18as 😂😂😂😂😂😂
2019. dec. 20. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!