Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rendőrséget lehet hívni ebben...

Rendőrséget lehet hívni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha az utcán valaki belém köt nem enged tovább menni sérteget és meg is lök hívhatok rá rendőrt?Esetleg fel is jelenthetem helyben?

Én direkt kerülök mindenféle tettlegességet azért hogy jogi úton intéződjék a probléma


2019. dec. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2019. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem minden további nélkül megteheted! Tegnap én éjszakás voltam és engem is megfenyegetett 7 ittas emberke, kezet is emeltek rám, leköptek... Úgy gondolták, hogy nagylegények, mert ők most nem dolgoznak. Hozzáteszem, én közfeladatot ellátó személy vagyok (nem rendőr, nem mentős).

Az ilyeneket fel kell jelenteni, nem normális, hogy némelyik ember ilyet megenged magának!

2019. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
? Mire felhívod a yardot beléd rúg kb 5-öt meg elveszi a telefont amivel hívnád . Jog a tvbe való meg a bírósági idiótáknak akik mindent pontokba szedve koreografia szwrint kérnek,. A valósaghoz semmi köze az igazsághoz meg pláne . Amikor bemondásra elítélték Balla Irma fiát emberölésért miközben a valódi gyilkos beismerte volt bizonyíték de kiendegték akkor reménykedj továbbra is a törvényes útban .
2019. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Bár nem tudom ebben az esetben milyen büntetésre számíthatnak

2019. dec. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!