Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szomszédos üzletben bömbölteti...

Szomszédos üzletben bömbölteti a zenét a tulaj, ilyen esetben rá lehet hívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Én a mellette lévő üzletben dolgozom, van egy kis irodahelyiség kialakítva, ott. Konkrétan olyan hangosan hallgatja esetenként, hogy berezeg az egész szoba vagy hivatalos ügyben kell telefonálnom és nem hallom mit mond az ügyfél, zavar a munkavégzésben. Általában összefüggéstelenül minden stílust keverve pörgeti a zenéket, amitől még jobban zavaró az egész jelenség.

Többször rá lett már szólva, a főnököm is szólt neki, mások is, de nem érdekli. Én csak alkalmazott vagyok, szóval nem tudom opció e, hogy ráhívom a rendőröket csendháborításért.

Köszönöm a válaszokat!



#nemember
2018. okt. 22. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hívjad nyugodtan. Ki is mennek (remélhetőleg).
2018. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd a rendőröket, mert ez a hangos zene nem normális, főleg ha másokat zavar-
2018. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy ötvenes nő az kicsit bolond. Biztonsági őrnek szóltam, ő szabályzatra hivatkozva (?) rendre utasította kicsit utána nyugi lett. Bár szerintem eleve nem lehetne ilyet csinálni. De akkor lehet rendőrt is hívni legközelebb.
2018. okt. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!