Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet ezzel kezdeni?...

Mit lehet ezzel kezdeni? Forduljak hatóságokhoz?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy panelben lakom és van egy felső szomszédom, pontosabban abban a lakásban ketten vannak, egy idős nő és a fia. A fia (sajnos ezt nem tudom szebben írni) szellemi fogyatékos. Ezzel az a baj, hogy majdnem minden második éjszaka a frászt hozza rám (illetve vélhetőleg pár szomszédot is, de senki nem lép fel ezellen, pedig biztos vagyok benne, hogy nem csak engem dühít). Úgy kell ezt elképzelni, hogy kimegy az ablakba, elhúzza a függönyt, motyog vagy "énekel" valamit, aztán emberfeletti módon kiüvölt az ablakon. Ez már kb hónapok óta megy. Már többször gondoltam rá, hogy felmegyek, de ugyan mit érnék vele? Még az is lehet nekem támadna, vagy nem tudom. Kinek lehet az ilyesmit jelezni? Vagy mit lehet ilyen esetben csinálni? Kb most sem tudok aludni, mert azon agyalok, hogy felmegyek és leszúrom mint egy malacot... Sajnálom őket meg minden, mert a nő is beteg, illetve egy-két dolgon keresztül mentek, de ez akkor sem mehet így. Gyerekes családok is laknak itt. Köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 29. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj az anyjával!
2019. dec. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orditas feszulsegoldo. Az anyjat rabeszelhetned,h probalja ki a fia az utcan vagy erdoben az orditast.
2019. dec. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ha tudná kezelni a dolgot már megtette volna, mivel ő közvetlen közelről hallja.. Csak nem szrja le ennyire..
2019. dec. 29. 03:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyogyitsd meg
2019. dec. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül nyitották meg anno az OPNI-t.

Így most köztünk élnek...

Nem baj, van völgyhidunk, stadionunk, 8 millió körforgalmunk, stb.

2019. dec. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy simán nem mennél semmire szerintem. De kellene róla csinálni felvételeket. És mikor már van 6-8 felvétel, körüljárni a szomszédokat, hogy őket zavarja-e? Ha őket is, akkor már közösen majd kifundáltok valamit a felvételek birtokában. Míg mindenki csücsül, és hallgat, addig nem változik semmi. Lehet épp te adod meg a lendületet a felvételeiddel a többieknek...
2019. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, ez egész jó ötlet, lehet előbb beszélek a szomszédokkal és utána csinálok felvételeket bizonyíték gyanánt ha beleegyeznek hogy együtt fellépjünk a probléma ellen.
2019. dec. 30. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!