Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihez vagy hová forduljak ha...

Kihez vagy hová forduljak ha ugat a szomszéd kutya, és már mindent megpróbáltam?

Figyelt kérdés

Először a gazdájával beszéltem, 2-3 alkalommal is kértem, hogy kussoltassa el a kutyát, eredménytelenül, tipikusan olyan ember, aki nemcsak másokra, de saját magára is tojik. (Valami helyi dúce lehet itt, nem tudom.)

Aztán elkocogtam a jegyzőhöz/önkormányzathoz, több hangfelvétellel is, nem történt semmi, nem volt kint senki, nem keresett senki ezügyben tőlük.


A lakás továbbra is, minden reggel 7 élettől egészen délutánig zeng a kutyától, csak néha-néha, durván fél órára hagyja abba.


Mit tegyek, kihez forduljak, ha semmi nem vezetett eredményre?


2016. aug. 26. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a rendőrségen.
2016. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a házirendben benne van az,hogy engedélyezett a kutya tartása,akkor nem tehetsz semmit.

Ha nincs benne,ám de a lakó,amikor odavitte a kutyát,és aláíratta a kérvényét az összes lakóval a házban,akkor sem tehetsz semmit.

Költözz el,és ügyelj rá,hogy a kutya mentes legyen a ház,ha téged ez ennyire zavar.

Hangszigetelés esetleg?

2016. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bérlő vagyok, szóval sok mindenben nem nyúlhatok a lakáshoz.


Ennyire zavar?

Hmm. A fél éve menne, szerintem neked sem lenne őszinte a mosolyod,ma például fél hatkor kezdte rá. (én amúgy tízre járok dolgozni.)

A költözés erősen tervben van, de jelen gazdasági helyzetemben nem tudok kicspani két havi kauciót pl.

2016. aug. 29. 05:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom erre a lakásra is kértek kauciót.

Az nem elég egy másikra?

2016. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyhavit kértek, az itt 50 ezer forint. Nem elég, de nem nulla.
2016. aug. 30. 07:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél hatkor kezdi... nem is olyan rossz.

Én két évig laktam olyan helyen, ahol akkor HAGYTA ABBA :D Így utólag vicces, de mikor 7/5 éjszaka nem aludtunk mondjuk három óránál többet...


Egyébként semmit nem tehetsz, rendőrség, aki talán! kijön, esetleg meg is bírságolja a fazont - 30k -, aztán elmegy, te pedig hallgathatod tovább az ugatást.

2016. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos, annyiban romlott a helyzet, hogy keét hete csak és kizárólag 3/4 6-kor kezdi rá.

Megoldottuk egy költözéssel, csak szomorú, hogy ez lehet a megoldás. Még szerencse hogy bérlők voltunk.


Szerintem a rendőrséget kihívni értelmetlen, úgy tudom a kutyaugatás-vonyítás nem az ő hatáskörük.

2016. szept. 6. 05:58
 8/8 hidan0769 válasza:
Egy 30.06-os minden kutyát elkussoltat.Csak vigyázz legyen mögötte golyófogó.
2016. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!