Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha találnál egy pénztárcát...

Ha találnál egy pénztárcát elraknád a pénzt?

Figyelt kérdés
Ez egy anoním oldal, csak őszintén... A pénztárcában van személyi lakcímkártya, tehát simán vissza viheted a tulajnak.
2020. jan. 8. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Természetesn visszavinném a tulajdonosnak, mert neki garantáltan hiányzik a pénz.
2020. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem

Mivel nem vagyok rászorulva mások pénzére,plussz van gerincem.

2020. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Még szép. Vigyázzon mindenki a saját cuccára.
2020. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak ilyen becsületes "lúzer" vagyok, akárhányszor találok valamit vagy visszaszolgáltatom a gazdájának, vagy ha nem beazonosítható, leadom a rendőrségen. Egyébként én is kaptam már vissza elvesztett pénztárcát minden pénzzel és irattal együtt, eddig háromszor, vannak azért még becsületes emberek.
2020. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én január 1én találtam egy pénztárcát, visszavittem a gazdájának majd jól lecsesztek hogy tiszta sár, meg hiányzik belőle egy csomó pénz, biztos én loptam el. Adjak még 20 000 forintot nekik vagy feljelentenek. És jómódú családról van szó!
2020. jan. 8. 16:35
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Az igen. Ez kemény. Na én ezért nem adnám vissza. Nagyon sok ember félelmetesen hülye.
2020. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer mikor a Tescoban diákmunkán voltam, találtam egy pénztárcát. Gondolkoztam, hogy eltegyem-e, de a vevőszolgálaton leadtam.


Egyetemen is találtam pénztárcát, amit egy diáklány hagyott el. A személyes okmányai alapján mgtaláltam a facebookon. Másnap egy megbeszélt időpontban átadtam neki, megköszönte. Rá pár órára kaptam egy furcsa üzenetet tőle, amiben meggyanusított hogy vettem ki a tárcájából pénzt. Rosszul is esett, és fel is cseszte az agyamat. Ha a jövőben találok pénztárcát inkább fel se veszem.


Viszont telefont már találtam, azt megtartottam. :D

2020. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
telefonokat találtam, visszaadtam, nekem senki sem, mikor eltűnt...na és akiknek odaadtam, szinte el is menekültek, semmi köszi,v agy hála, vagy örömködés, nem is számít szinte, akkor minek
2020. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Iratokat visszakuldenem postan, de a penzt megtartanam.
2020. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én lányokkal jártam 1-2 esetben úgy, hogy elhagyott valamit telefon, tárca, mentem utána szólítgattam az meg direkt oda sem nézett mintha valami retkes csöves lennék.


Vagy volt, hogy másoknak szóltam, ha ki volt húzva a táskájuk. Semmi köszönöm, úgy ment tovább a srác, hogy kézben vitte a táskát, mintha én akartal volna lopni belőle.


Összességében azt látom, nekem se segít senki, én is egyre kevésbé szívesen segítek.

2020. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!