Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha nem hordok pénztárcát?

Gáz, ha nem hordok pénztárcát?

Figyelt kérdés
Más ember a boltban fizetésnél előveszi a pénztárcáját majd fizet én ha még sokat is vásárolok csak kicsapom a farzsebemből a 10-est vagy a 20-ast :D.Szerintem a pénztárca csak arra való,hogy elhagyjuk.Csak én vagyok ennyire "tróger"? :D

2018. febr. 28. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Ne izgulj! Én is ugyanilyen vagyok. A farmerom zsebében hordom a kp-t de ahol lehet ott bankkártyával fizetek.
2018. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Van egy szint ami alatt mindegy.

Van egy szint ami felett pedig elvárás, hogy normális tárcád legyen. A pénztárca, óra és hasonló kiegészítők öltöztetik a jó megjelenésű férfit.

Arról nem is beszélve, hogy menő amikor kicsapod a 10-est, tényleg, azt hiszed te vagy az istencsászár, az meg már rohadt gáz, amikor a következő fizetésnél az össze vissza gyűrött papírpénzeket halászod elő, és minden leplesnél csörög az apró a zsebeidben.

2018. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gaz. Nagyon igenytelen, amikor vki setal az utcan es csorog zorog a zsebebe az apro, raadasul bemegy fizetni vhova es a zsebebol kell eloturkalja a gyurott penzt.
2018. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Elég igénytelen, na meg egy ügyes mozdulattal simán kiránthatod bármikor a pénzt és volt-nincs tíz rongy. Tipikus ostoba pasi "szokás", mikor ilyen klipsszel vagy mi az istennel fogja össze a papírpénzt, persze tele van sok ezressel, hogy jó vastagnak tűnjön és ott lapozgatja a pénztáros előtt meg csörög a zsebében az apró. Vegyél egy normális tárcát...
2018. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Én se hordok. A nagymenők is így szokták :D pénzköteggel van tele a zsebük nem pénztárcával.
2018. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Nekem sincs. Ennyi pénznek minek :-)
2018. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Én se hordok.

Papírt az igazolványtokba rakom, az apró meg had csörögjön.

2018. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Még kinőheted. Lány létember kamasz koromban gyűlöltem a táskát. Farmerzsebben minden elfért, még egy vékony pénztárca is. Aztán jött a melóhely, ahova nem farmerban járunk és vele a táska. Utáltam, csak nyűgnek éreztem. Választottam egyet ami tetszett, onnantól elfogadtam, ma pedig szeretem, ha megbámulják, hogy mindig egyedi táskám van. Egy férfi is lehet így a pénztárcával és egyéb kiegészítőkkel. Az tényleg gáz, amikor azzal megy az idő, hogy kihajtogatja valaki a pénzét a fenekéből.. . Lehetne akármennyije én biztos rá se néznék. Persze, ha olyan nőt akarsz akinek csak a pénz kell, mindegy milyen a pasi akkor nem érdemes változni.
2018. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
"Lány létemre"
2018. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Használj pénztárcát, mert a pénz nem zsebkendő, nem wcpapír. Add meg a tiszteletet a bankjegynek, és az aprónak is.
2018. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!