Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Törtek màr be hozzàd a lakàsba?

Törtek màr be hozzàd a lakàsba?

Figyelt kérdés
Hol? Hogy? Feldolgoztad màr?

2020. jan. 11. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Sehol. Sehogy. Igen.
2020. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Budapest második kerületében, az ablakot nyomták be, ott másztak be. Nagyjából feldolgoztam már, de az utána következő hónapok szörnyűek voltak. Rémálmaim voltak, állandóan rettegtem otthon, ha elmentem valahova akkor is féltem, hogy megint megtörténik. Nagyon megviselt a dolog.
2020. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen törtek be.

Budapesten a negyedik emeleti lakásomban. Otthon voltunk a férjemmel, de mivel filmet néztünk, nem égett a villany, csak a tévé fény volt. Arra lettünk figyelmesek, hogy hallottuk, hogy valaki nekiment az előszobában egy nagy doboznak, amit mi tettünk oda, hogy másnap korán reggel visszük el egy rokonnak. Mi meg csak leraktuk az előszoba közepére, hogy 1 estét jól van az úgy, majd kikerüljük. De a betörő nem tudta, nekiment, és káromkodott egyett. Mi ezt hallottuk meg. Férjem szólt, hogy hívjam a rendőröket, addig szóval tartjuk, hogy ne lépjen le. Hívom a rendőrt, közölöm halkan, hogy a nappaliban éppen pakol a betörő, de a diszpécser ízt hitte szórakozok. Mondom neki, kedvesen, hogy nem vicc, és jobb ha kiküldt rendőrt, vagy hívjam később, hogy megöltük, már ne jöjjenek? (jöttek a rendőrök, még 10 percet sem kellett várni rájuk) Vártunk egy picit, majd a férjem kiment, és mondta a csávónak, hogy: Ha felkapcsolod a villanyt, többet látsz mint a sötétben. Ha megmondja mit keres, akkor szóljon segít neki keresni. A csávó majdnem szívrohamot kapott. A marha ösztönösen az ablak felé rohant, de a férjem mondta, neki, hogy a kiugrik, lehet belehal.. Ha nem akkor tuti nyomorék lesz. A csűvó megtorpant, és látszott foglama sincs mit csináljon. Majd jött a szöveggel, hogy azt hitte a haverja lakása etc.. Mivel a férjem sem bunkózott vele, inkább poénkodott, a srác sem bunkóskodott ( pedig cigány volt) Nem tartott csak pár percig az egész, sé megérkeztek a rendőrök. Na akkor kezdett bevadulni a csávó, mert akkor jött rá, hogy nem lesz olyan, hogy "na csá haver, menj az utadra" A rendőrök szabály szerint letartoztatták, és elvitték.

Igazából az rázott meg, hogy a magán szférám sérült. Hogy az otthonomban ahol bizotnságban kéne éreznem magam , bárki betörhet. Félni akkor nem féltem, mert a férjem is otthon volt, és ju-jitsu oktató, de rossz érzés volt, hogy a békém megsérült.

2020. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 30 éve.

Szerencsére kevés érték volt otthon, és azt sem találták meg.

Rettenetesen kellemetlen volt, és persze, okoztak kárt, de igen, igyekeztem gyorsan túllépni rajta - biztos az is segített, hogy a legféltettebb cuccaim megmaradtak.

2020. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2005 nyarán törtek be hozzánk. De akkor a környék összes lakásába betörtek. Tőlünk a tárolóból vitték el a biciklit.

Az volt az első és utolsó betörés. Azóta sehol semmi. Nagyon jó környéken lakunk. A bicikli soha nem lett meg, szerintem a tettesek sem.

2020. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szeged.

Nyitva maradt a garázs ajtó és gondolom kapva kaptak az alkalmon...minden könnyen mozdítható értéket elvittek , ékszer,vonalas telefon, evőeszköz még a kaját is elvitték a hűtőből :D ,szerencsére az emeletre nem jöttek a hálókat átnézni.

Kicsi voltam szóval nem igazán fogtam fel mi is történt akkor, de pl anyámat nem is az érdekelte , hogy betörtek/elloptak mindent hanem , hogy sáros cipővel összejárkálták a házat, meg kiengedték a macskát.

2020. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Minden éjjel. Nagyon unatkozhat.
2020. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy sikertelen kisérlet. Kertes ház, húsfeldolgozással foglalkozok, próbálták kirabolni a füstölőt éjszaka, de a kutyám közbeszólt. Felébredtem az ordításra-ugatásra, de nem találtam senkit. Másnap bementem a háziorvoshoz, hogy nem-e volt valami kutyaharapásos eset ÉS VOLT. Jól meg is verettem, azóta nem próbálkozott senki.
2020. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

#8:

Persze, az orvos kiadta a páciens adatait, te meg megveretted. Azért nem kéne a sztorit ennyire kiszínezni.

2020. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Uhm, mondjuk...

Szüleim elváltak, mikor kb 5 éves voltam, de emlékszem, hogy előtte (pár hónappal?) betörtek hozzánk, de senki se volt otthon. Zár megrongálva, pénz nagy része eltűnt, de pont annyi maradt, amennyi kellett a hónapra. Idegen ujjlenyomat nem volt, nagyon fel se volt forgatva a ház, tehát a betörő tudta, hogy hol a pénz.

Apám szerencsejáték függő (volt?), illetve járt prostikhoz, meg ivott is. Egyértelmű, hogy ő vette el a pénzt, betörésnek álcázva, de sose tudták bizonyítani.

Feldolgoztam, nem volt nehéz, mivel utána kb 3x ha láttam. 25/F

2020. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!